Afiyet Çiğköfte

Türk Damak Lezzetine Uygun Kaliteli Ve Lezzetli Ürünleri Ile Ön Plana Çıkan Afiyet Çiğköfte, Yatırımcılarına Uygun Koşullar Ile Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Afiyet Çiğköfte Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Markanın bayilik bedeli 7.000 TL’dir. Gerekli yatırım bütçesi lokasyon özelinde değişebilir.

Afiyet Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Afiyet Çiğköfte Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Hijyen Kurallarına Uymak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Afiyet Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Afiyet Çiğköfte Bayilik

 

Türk damak tadına uygun, lezzetli ve kaliteli ürünleri ile tanınan Afiyet Çiğköfte gıda sektörü içinde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına uygunluk konusunda gösterdiği yüksek hassasiyet ile dikkat çeken marka gıda sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Yatırımcılarına uygun koşullar ile kar getiren bir iş sahibi olma fırsatı sunan Afiyet Çiğköfte gıda bayilikleri veren firmalar arasında en popülerlerden biridir.

1999 yılından bu yana yaklaşımı ve yenilikçi tarzı ile sektöre öncülük eden marka Türkiye’de giderek genişleyen yaygın bir bayilik ağına sahip bulunmaktadır. 

Afiyet Çiğköfte Bayilik Şartları

Afiyet Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimciler için çok uygun koşullar ile avantajlı bayilik fırsatları sunmaktadır. Marka 7.000 TL karşılığında bayilik vermektedir. Sunulan kurulum paketinin içerisinde işletmede kullanılacak olan malzeme ve ekipmanlar da yer almaktadır. Afiyet Çiğköfte bayilik alan girişimcilerinden reklam gideri ücreti ve cirodan katkı payı almamaktadır. Franchise ücreti talep etmeyen marka tabela bedeli ücreti de talep etmemektedir. Beş günlük bir sürede kurulumu gerçekleştiren marka, ilk kargo ücretini girişimcilerinden talep etmektedir. Yaptığı bayilik sözleşmelerinde bayilikten ayrılmak istenmesi durumunda geçerli olmak üzere serbest koşul maddesi bulunduran marka, bayilerini herhangi bir zorunlulukla karşı karşıya bırakacak yaptırımlar uygulamamaktadır. Tüm Türkiye genelinde bayilik veren Afiyet Çiğköfte 0 541 686 20 10 numaralı telefondan bayilik taleplerini almakta ve bu talebi ileten girişimcilerine detaylı bilgileri sunmaktadır.

Afiyet Çiğköfte Bayilik Avantajları

Afiyet Çiğköfte bayilik alan girişimciler markanın bilinirliği ve deneyimi sayesinde, riskleri azaltılmış güvenli bir işletme sahibi olma fırsatını yakalamaktadır. Piyasaya yeni bir marka ile girmek ve buna pazarda bir yer edindirebilmek için zaman harcamaktansa, mevcutta geniş bir müşteri kitlesi bulunan markanın avantajını yaşamaktadırlar. Düşük yatırım rakamları ile girişimcilere kendi karlı işlerinin sahibi olma fırsatını sunan marka hizmet kalitesi sayesinde büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Bayiler de hem reklam faaliyetleri aracılığı hem de markanın her bütçeye ve damak tadına hitap eden lezzetli ürünleri sayesinde müşteri kitlelerini ve cirolarını artırmaktadırlar. Yatırım rakamının düşük olması ve bunun da kısa vadede dönüşünün sağlanabilmesi yatırımcıların markayı tercih etmesinin en büyük nedenleri arasında yer almaktadır. Ayrıca marka bayilerine 1 ton hediye çiğ köfte gönderimi yapmakta, bu da aslında yatırım rakamını en baştan geri dönüşü alınabilecek hale getirmektedir. Firmanın bayilik sözleşmesinde bayilikten ayrılma durumunda girişimciyi zor durumda bırakabilecek maddelere yer verilmemesi de büyük bir avantaj olarak değerlendirilebilmektedir. 

Afiyet Çiğköfte Bayilik Destekleri

Afiyet Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine bölge koruması, pazarlama desteği, reklam desteği ve finansal destek sağlamaktadır. Bayilerine ücretsiz çiğ köfte gönderimi yapan firma, mağaza açılışı öncesinde ve sonrasında da desteklerini sürdürmektedir. Müşterilerden gelen geri bildirimlere çok önem veren Afiyet Çiğköfte, ürünlerindeki kalite ve hijyen standartlarını koruyarak bayilerinin müşteri kitlesinin genişletilmesine de yardımcı olmaktadır.

Siz de gıda sektörü içerisinde yer almak ve bunu da büyük sermayelere gerek duymadan gerçekleştirmek istiyorsanız, Afiyet Çiğköfte ile iletişime geçerek firmanın giderek genişleyen bayi ağı içerisindeki yerinizi alabilirsiniz.

 

Afiyet Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR