Adslturk

İşyerinize Ek Bir Maliyet Gerektirmeden Sizde Adslturk.net Türkiye Bayi Ağımıza Katılın Yüksek Kazanç Elde Etmeye Hemen Başlayın!

Adslturk Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Ofis, bilgisayar, kulaklık, masa, sandalye, telefon.

Adslturk Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Adslturk Bayilik Açıklaması

Adslturk satış ortaklığı, Yüksek KAZANÇ demektir!

İşyerinize ek bir maliyet gerektirmeden sizde Adslturk.net Türkiye bayi ağımıza katılın yüksek kazanç elde etmeye hemen başlayın!

 

Aylık alacağınız ödeme planı ile; hem kazancınızı erken alma ayrıcalığı hemde ek gelir avantajlarından faydalanın!

 

Şimdi sizde Adslturk.net ile tüm firmaların hizmetlerini tek firma üzerinden bizimle vermek için UZUN BİR ORTAKLIĞA hazır mısınız?

★Tüm hizmetlerden faydalanın!

Bayimiz olduğunuzda tüm iss markalarına ait hem internet hemde mobil hat olarak tüm hizmetlerin satış yetkisine sahip olursunuz.

★Data Desteği, Online CRM, Otomatik Arama ve Voip Altyapısı!

Bayimiz olduğunuzda sadece ofis ve bilgisayar gereçlerine ihtiyaç duyarsınız. Tarafınıza sağlanacak arama datası ve hazır altyapı ile, işlemlerinizin tamamlandığı gün satışa başlayabilirsiniz.

★İster ADSL & FİBER ister Mobil Hat!

Müşteri taleplerine göre tüm markaların Adsl & Fiber ve Mobil hat hizmetlerini müşterilerinize sunabilir tek ekrandan satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

★Yüksek kazanç Mutlu Bayi!

Adslturk.net bayilerinin kazanç yapısı Türkiye’deki rekabet ortamında en iyisidir. Bayilerine en yüksek primlerden ödeme gerçekleştirir.

★Zamanında ödeme, Bol Promosyon!

Adslturk.net bayileri aylık hak ediş alır. Bayiler için broşür, afiş ve branda görselleri sürekli yenilenir sürekli güncellenir.

★Çözüm odaklı (Backoffice) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmet!

Her bayi için özel müşteri temsilcisi atanır. Mesai saatleri içerisinde bayi destek temsilcilerimiz ve teknik hizmet ekibimiz ile hızlı çözüm, sorunsuz hizmet sunulur.

Adslturk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR