Activ Baby Store

Activ Baby Store Kurumsal Deneyimi Ve Geniş Ürün Yelpazesiyle Bayilerine Tedarik Sıkıntısı Yaşatmayan Bir Markadır.

Activ Baby Store Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Activ Baby Store bayilik almak isteyen girişimcilerin toplam yatırım maliyeti 60 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Activ Baby Store Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Activ Baby Store Bayilik Şartları

Bayilik Başvurusunun Yapılması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
En Az 70 M2 Alana Sahip İşletme Bulunması
Firma Yetkilileri İle Benzer Vizyonun Benimsenmesi

Activ Baby Store Bayilik Açıklaması

Activ Baby Store Bayilik

 

Activ Baby Store; Türkiye’nin en büyük bebek ürünleri toptancıları arasında yer alan ve 350’den fazla markanın ürünlerini hedef kitlesiyle buluşturan bir firmadır. Bebeklere, çocuklara, hamilelere ve kadınlara özel ürünleri sunan Activ Baby Store 8000’den fazla ürün çeşidiyle geniş bir hedef kitlesine hitap etmektedir. 

Fiziksel mağazaları ve sanal bayileri ile Türkiye genelinde hizmet veren Activ Baby Store bayilik veren firmalar arasında yatırımcılarına farklı alternatifler sunması ve karlı bir yatırım imkanı tanımasıyla ön plana çıkmaktadır. Ticari bilgi ve deneyimini yatırımcıları ile paylaşarak yatırım riskini azaltan Activ Baby Store firması; Graco, Lansinoh, Baby2Go, Mustela, Chicco, Koala, Weewell, Yonca Beşik, Huggies, Milupa ve Bebedor gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini satma imkanı ile girişimcileri buluşturmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyata satma misyonu ile cirosunu arttırmaya devam eden Activ Baby Store bayilik vereceği girişimcileri özenle seçmekte ancak sözleşme imzalandıktan sonra da tüm imkanlarını bayileri için seferber etmektedir. 

Düşük maliyetlere açılabilen Activ Baby Store mağazaları; doğru bir lokasyon belirlendiğinde yatırımcılarına kısa sürede yatırımlarını amorti etme imkanı da sunmaktadır. Prestijli ve karlı bir iş fikri arayanlar Activ Baby Store yetkilileri ile iletişime geçerek, Activ Baby Store bayilik şartları ile ilgili yüz yüze görüşme için randevu alabilirler. 

 

Activ Baby Store Bayilik Şartları

Activ Baby Store bayilik almak isteyen girişimcilerin önünde iki ayrı seçenek bulunur. İsteyenler fiziki mağaza açabilir; isteyenler hem fiziki mağaza hem de Activ Baby XML bayilik alarak yatırım harcamalarını düşürebilir. Activ Baby bayilik almak için fiziki mağaza açmayı isteyen girişimcilerin ilk olarak yatırım bedelini karşılamaları gerekir. Net bir rakam verilemese de Activ Baby bayilik yatırım bütçesinin 60 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Yatırım bütçesi; mağaza büyüklüğüne ve konumuna göre değişiklik gösterebilir. 

Activ Baby bayilik almak isteyen girişimcilerin en az 70 m2’lik alana sahip bir işletme bulması gerekir. İşletmelerin yeri ile ilgili markanın katı kriterleri yoktur. Tercihen işlek caddelerde mağaza bulunması önerilse de potansiyeli yüksek ara caddeler de markanın onayını almaktadır. 

Activ Baby bayilik almak için girişimcinin sahip olması gereken özellikler de firma tarafından belirlenir. Bebekleri ve bebek sahibi olan kişilerle empati kurabilen, güler yüzlü, aktif, çalışkan, ticari yönetim yeteneklerini geliştirebilen, yenilikçi ve zamanını işletmeye ayırabilecek girişimcilerle firma yola çıkmak istiyor. 

Activ Baby Store bayilik verdiği girişimcilere hem mağaza açılışından önce hem de mağaza açılışından sonra destek sunmaya devam ediyor. Franchiseları ile iletişimini kesintisiz olarak sürdüren firma, lokasyon seçiminde, dekorasyon çalışmalarında, ürün gruplarının belirlenmesinde, ürün bilgilerinin aktarılmasında, açılış organizasyonunun planlanmasında bayilerine yardımcı oluyor. 

Activ Baby Store Franchiseelere XML Bayilikleri de Veriyor

Son yıllarda e-ticaret sitelerinin başarısı ve ürün satışını arttıran etkisi XML bayilik veren firmaların sayısını arttırıyor. Activ Baby Store fiziki mağaza açan bayilerine XML bayiliği açma imkanı da sunuyor. Hali hazırda franchise işleten ancak ürünlerini daha hızlı satmak isteyen girişimciler dilerlerse depolarında bulunmayan ürünleri dahi internet üzerinden satışa sunabiliyor. Böylece girişimciler mağazalarındaki ürünleri yalnızca aynı bölgede oturan hedef kitleyle değil internet aracılığı ile tüm Türkiye’ye satma imkanına erişebiliyor. Ek gelir elde etmek, Drop Shipping yönteminin sunduğu avantajlardan yararlanmak ve bilinirliklerini arttırmak isteyen girişimciler XML bayiliklerinin karlılığını yaşayabiliyorlar.

 

Activ Baby Store Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR