3Aaa İmalat Ve E Ticaret

3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik Açıklaması

3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik

3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Tasarım, İmalat ve İthalat yapan Eminönü ve Tahtakale'nin En Büyük Online Satış Sitesi www.3aaaithalat.com entegre çalışacak online satış sitesi ve Mağazalar için İl Bazında Bölge Korumalı BayilikVermektedir.

Yaklaşık 25-30 binden başlayan asgari stok maliyeti ile başlangıç önermektedir. Güncel ve Modanın yaratıcısı konumunda Söz, Nişan, Kına, Düğün, Bebek, Vaftiz, Mevlüd, Doğum Günü, Yıldönümü gibi konularda Kişiye Özel Ürün Tasarım ve Konsept Malzemeleri ile küçük hediyelik seçenekleri Sunmaktadır. 

3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik Konusudur. 

 3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik ve Bayilik Şartları 1997 yılından itibaren davetiye, nikah şekeri ve promosyon sektöründe cici-bici markası ile faaliyet gösteren firmamız, üretim ve mağazadan perakende satış çalışmalarına 2011 yılından itibaren Eminönü'nde 3AAA İthalat firması ile ithalat ve toptan satışı da dahil etmiş.

2012 yılından itibaren de benzersiz ve uygun fiyatlı ürünleri internet üzerinden değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. Öncelikli misyonu, kaliteli ve farklı ürünleri uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak olan firmamız uzun dönemde yurt çapında bayi ağını da genişleterek sektöründe lider olmayı amaçlamaktadır. 

Firma ismi: www.3aaaithalat.com Bayi 

Franchise Şube Sayısı: Mevcut 12 Bayii Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Öncelik İle Tüm Türkiye ve Dünya Ülkelerinde İl İl Bölge Korumalı Bayilik İçin Minimum 30 m2 Mağaza ve E-Ticaret Online Mağazası birlikte Açma Şartı Aramaktadır. 25-30 bin Bütçenın Tamamı Ürün Çeşidi ve online platform Kurulumuna gitmektedir. Marka bedeli ve İsim Hakkı Ücreti talep edilmemektedir. Mağaza Dekorasyonu için öneri verilmekte, ancak yatırımcıya serbest dekorasyon sunabilmektedir.

 

3aaa İmalat ve E Ticaret Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR