1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Spor ve Outdoor
  3. 21 Way Pilates

21 Way Pilates

Wellness sektörünün yenilikçi isimlerinden 21 Way Pilates bayilik vermeye devam ediyor.

Spor ve Outdoor

250000 ₺

21 Way Pilates Bayilik 

21 Way Pilates 2011 yılında kurulmuş olup wellness sektöründe yenilikçi ve işlevsel yaklaşımı ile dikkat çekiyor. Kaliteden ödün vermeden kalıcı, güvenilir ve gerçekleştirilebilir projeler üretmeyi, dünya kalite standartlarında hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yepyeni konseptimiz ile gündelik hayatın yoğun temposundan uzaklaşmak isteyen kişilere ayrıcalıklı bir spor keyfi sunuyoruz. Wellnes sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize de farklı konseptlerimizden yararlanarak kendi işlerinin sahibi olma imkanını veriyoruz. 

21 Way Pilates Bayilik Şartları

21 Way Pilates bayilik almak isteyen girişimcilerimizin Franchise Stüdyo Başvuru Formunu doldurarak tarafımıza ilettiği taleplerini ön değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Marka yönetimimizin uygun gördüğü başvuru sahiplerini telefon ile arayarak kendilerini ön görüşmeye davet ediyoruz. Ön görüşmenin ardından karşılıklı anlaşma yapıyor ve bayi adayımıza markamız standartlarına uygun bir stüdyo bulabilmesi için zaman tanıyoruz. Bu süreçte yer seçimi için kendisine destek de veriyoruz. Bayi adayımızın bulduğu stüdyo ve stüdyonun içerisi için düşünülen dekorasyon markamıza sunulduktan sonra gerekli incelemeleri yapıyor ve stüdyonun uygun olması durumunda uygulama sürecini başlatıyoruz. Uygulama sürecinin başlangıcında Franchise adayının, lokasyonun pilates stüdyosu olarak kullanılabilmesi için belediyeden ve itfaiyeden gereken izinleri almasını istiyoruz. Franchise sözleşmesinin son halini girişimcimiz ile imzalıyor ve franchise ücretini tahsil ediyoruz. Eğitim alacak olan eğitmenlerin sertifika programları için tarihi belirliyoruz. 21 Way Pilates ekipmanlarının ve franchise bedeline dahil olan tüm ürünlerin transferini yapıp kurulum ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

21 Way Pilates bayilik almak isteyen girişimcilerimize üç farklı alternatif sunuyoruz.

Küçük Ölçekli Pilates Stüdyo: En az 120 metrekare brüt alana sahip olması istenilen bu konseptimizde 40 - 60 metrekare arası alana sahip bir salon, kadın ve erkek soyunma odaları / duşları, resepsiyon ve dinlenme alanının bulunması gerekiyor. Yalnızca kadınlara yönelik hizmet verilecek ise tek soyunma odasını yeterli kabul ediyoruz. 21 Way Pilates merkez şubemizin vereceği iç tasarım şablonuna uygun dekorasyonun yapıldığı küçük ölçekli pilates stüdyo maliyeti 150.000 TL+KDV+stüdyo yapım bedelidir. Aylık fee bedeli bölgeye göre değişmekle birlikte 1000 TL’den başlıyor.

Orta Ölçekli Pilates Stüdyo: En az 160 metrekare brüt alana sahip olması gereken bu konseptimizde en az 60 - 80 metrekarelik bir salon, erkek ve kadın soyunma odaları / duşları, resepsiyon ve dinlenme alanı olmasını talep ediyoruz. Yalnızca kadınlara yönelik hizmet verilecek ise tek soyunma odasını yeterli kabul ediyoruz. Markamız iç mimarisine uygun bir dekorasyon yapılması gereken konseptimizin yatırım bedeli 190.000 TL+KDV+stüdyo yapım bedeli olup bölgeden bölgeye değişen aylık fee bedeli 1500 TL’den başlıyor.

Büyük Ölçekli Pilates Stüdyo: Bu konseptimizdeki stüdyolarımızın en az 200 metrekare brüt alana sahip olmasını; içerisinde en az 80 - 100 metrekare salon, kadın ve erkek soyunma odaları / duşları, resepsiyon ve dinlenme alanı bulunmasını istiyoruz. Dekorasyon kriterlerimiz diğer iki konseptimiz ile aynı şekilde uyguluyoruz. Yatırım maliyeti 240.000 TL+KDV+stüdyo yapım bedeli olup aylık fee bedeli 2500 TL’den başlıyor. Ve bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor.

21 Way Pilates Bayilik Avantajları

21 Way Pilates bayilik Alan girişimcilerimiz kişiye özel ve iki kişilik dersler sunarak ayrıcalıklı bir sistemden yararlanma imkanı sağlayabiliyorlar. Karlı ve potansiyeli yüksek bir sektöre yeni adım atabilmelerinin yanı sıra hali hazırda kurulu olan salonlarına da adapte edebiliyorlar. Marka olarak tüm bayilerimize tecrübeli ve sertifikalı personel desteği sağlıyor bu sayede müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyoruz. 21 Way Pilates bayilik Alan girişimcilerimiz bünyemizdeki farklı ve etkili egzersiz programları sayesinde yeni müşteriler kazanıyor ve karlılıklarını artırabiliyorlar. Ayrıca sistemimizin operasyonel uygulamaları ve global stratejileri sayesinde daha geniş bir kitleye ulaşabiliyorlar. Marka bilinirliğimizin yüksekliği sayesinde sektördeki rakiplerinden bir adım önde olabiliyorlar. 

21 Way Pilates Bayilik Destekleri

21 Way Pilates bayilik Alan girişimcilerimize kurulum ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra marka, reklam, ücretlendirme ve operasyonel danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Ayrıca eğitim ve sosyal medya tanıtım desteği de sağlıyoruz. Ders programının ve finansal işlemlerin yürütülmesinde kullanılacak olan Gympro üyelik işlemlerini yapıyoruz. Gympro bedelini aylık fene bedelinin içerisine yansıtıyoruz. Bu nedenle bayilerimizden ek ücret talep etmiyoruz.

  1. Spor Salonları

21 Way Pilates Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

21 Way Pilates Şartlar & Koşullar

Spor ve Outdoor Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör