1 Döner

2017 Yılında İstanbul’da Hizmet Vermeye Başlayan 1Döner Daha Fazla Sayıda Şube Ile Hizmetlerine Devam Edebilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

1 Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bütçeniz belirlenen locasyon ve m2 ye gör değişiklik göstermektedir. İç mimarımız belirlenip onaylanan locasyona göre 3d çizimini yapmakta ve hemen akabinde konsept uygulanmaktadır.

1 Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

1 Döner Bayilik Şartları

Kalabalık Cadde Locasyonu
İşletmecilik Konusunda Güvenilirlik
Hijyene Ve Markaya önem Vermek
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak

1 Döner Bayilik Açıklaması

1Döner Bayilik

1Döner uzun yıllar döner salonları işletmeciliği yapan ve sektörde 25 yıldan fazla deneyime sahip bulunan girişimciler tarafından kurulan bir marka olarak bilinmektedir. Markanın ustaları tarafından tavuk göğüs ve but etlerinin marine edilerek hazırlanması ile oluşturulan lezzetli ürünleri sayesinde 1Döner gıda sektörü bayilik veren firmalar içinde geniş bir müşteri kitlesinin beğenisi kazanmaya devam etmektedir. Bayilik ağını genişletmeyi hedefleyen 1Döner Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük döner fabrikasına sahip bulunmaktadır. Yoğunluk İstanbul ve ilçelerinde olmakla birlikte 1Döner Türkiye’nin pek çok ilinde de hizmet vermekte ve bu ağı genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

1Döner Bayilik Şartları

1Döner bayilik almak isteyen girişimcilerden işletmenin yöneticiliğinin bizzat kendilerinin yapmasını talep etmektedir. Açılacak olan mağazaların ise 20 – 100 metrekare alana sahip olması istenilmektedir. Ayrıca 1Döner tarafından mağazaların yürüyüş yolu, dükkan, okul ya da işyerlerinin yoğun olduğu bölgelerde konumlandırılması koşulu aranmaktadır. 

1Döner bayilik almak isteyen girişimcilerinden 79.000 TL başlangıç bedeli tahsil etmektedir. Bunun yanı sıra girişimcilerden franchise bedeli, royalty bedeli ve reklam katkı payı alınmamaktadır. 1Döner bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki formu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilmektedirler. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan adaylar marka ile ön görüşmeye çağrılmaktadır. Lokasyon seçimi konusunda karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda Bölge Tahsis Protololü imzalanarak lokasyon seçimi yapılmakta ve bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. 1Döner uzman ekibi tarafından mağazaya özel mimari proje hazırlanmakta ve marka merkezi tarafından anahtar teslim olacak şekilde kurulum süreci tamamlanmaktadır. Mağazanın açılışına kadar olan süreç ise 1Döner ekibi tarafından koordine edilmektedir.

1Döner ortalama kar marjı % 20 olup, bayilik alan girişimciler yatırımlarını ortalama 127 ayda geri kazanabilmektedirler. 

1Döner Bayilik Avantajları

1Döner bayilik alan girişimciler Türk damak zevkine hitap eden bir ürünü en hijyenik koşullarda, en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış ve en ekonomik fiyatlarla sunulmuş olarak müşterilerine ulaştırabilmektedirler. Samimi bir hizmet anlayışını benimseyen 1Döner her yaştan ve her bütçeden müşteriyi portföyüne dahil etmeyi hedeflemekte ve bu amaç için bayileri ile iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin yerli ve milli markası olmayı hedefleyen 1Döner bu amaca ulaşırken bayilerinin büyümesini ve karlılığını da ön planda bulundurmaktadır. Diğer dönercilerden farklı konsepti ve lezzeti ile dikkat çeken marka sınırlı sayıda bayilik vererek, bünyesindeki tüm işletmelerin karlılığını koruma ilkesini benimsemektedir.

1Döner Bayilik Destekleri

1Döner bayilik alan girişimcilere markanın uzman ekibi tarafından personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam destekleri sağlanmaktadır.

1Döner bayilik alan girişimcilerin hazır döner ihtiyacı marka tarafından günlük olarak karşılanmaktadır. Çeşitli platformlarda yapılan reklam çalışmaları ile bayilerin satışının artışına da destek sağlanmaktadır. 1Döner bayilik alan girişimcilerin ihtiyaç duyacakları tüm teçhizat marka tarafından tedarik edilmektedir. Ayrıca işletmede kullanılacak haftalık sarf malzemeler de marka merkezi tarafından gönderilmektedir. Markanın mağaza kurulumu yaklaşık 20 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Siz de ülkemizin en sık tercih edilen lezzetlerinden biri ile gıda sektörü içerisinde pay sahibi olmak istiyorsanız, 1Döner ile iletişime geçerek markanın bayilerinden biri olmak için gerekli şartlar hakkındaki detayları edinebilirsiniz.

1 Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR