bayi12bayi12 cig kofte
cigkeyf 3boyuttrepas
Ana Sayfa / Ayakkabı Bayilikleri / Ataköy Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Ataköy Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Ataköy Ayakkabı Bayilik Hakkında : 25 yıl önce aile şirketi olarak perakende sektörüne giren Ataköy; müşteri sadakatinin yüksek olduğu geniş ve markasını takip eden bir kullanıcı kitlesine sahip 25 mağazalı marka konumundadır. Koleksiyonlarını İtalya dahil dünya moda fuarlarını takip ederek ve ayakkabı sektöründeki son trendleri göz önüne alarak hazırlayan Ataköy, kalite anlayışı ve ürün-renk yelpazesindeki geniş çeşitlilik ile önemli bir konuma ve marka değerine sahiptir. Kendi koleksiyonlarının yanı sıra Elle,Beta ve Kowalski gibi firmalarının seçkin ürünlerini de mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Ataköy Ayakkabı Bayilik

Ataköy Ayakkabı Bayilik

Ataköy Ayakkabı Bayilik

Hedefimiz; İzmir ve Ege Bölgesindeki bilinilirlik ve başarımızı genişletmek, 2014 yılı sonu itibariyle 30 mağazaya ulaşmaktır. Bunu yaparken her yeni mağazamızda mevcut mağazalarımızın vizyonunu, çizgisini, güvenilirliğini ve kalitesini hızla sağlamak, gerçekleştirmek amacındayız. Ataköy, geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap eden, kalite-hizmet odaklı yaklaşımı ile çağdaş pazarlama anlayışını benimseyen, genç, dinamik ve güleryüzlü personeli ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Ataköy Ayakkabı Bayilik

Ataköy Ayakkabı Bayilik Başvurusu

Ataköy Ayakkabı Bayilik başvurusu yapmak isteyen yatırımcılar bu bayilik başvuru formu linke tıklayarak Ataköy Ayakkabı Bayilik başvurusunda bulunabilirler. Ataköy Ayakkabı Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler aşağıdaki iletişim bilgilerinden ayakkabıda bayilik veren Ataköy Ayakkabı ile irtibat kurabilirler.

Ataköy Ayakkabı Bayilik İletişim
Ataköy Ayakkabı iletişim için bu linke tıklayarak karşınıza gelen formu doldurmaktır. Ataköy Ayakkabı size geri dönüş yapacaktır.

Terimler

  • beta ayakkabı bayilik şartları
  • ataky ayakkab
  • ataköy ayakkabı
  • ataköy ayakkabı bayilik
  • elle ayakkabı bayilik şartları
  • elle bayilik alma
  • fnd ayakkabı bayilik

bayilik

Sitemiz Bayilik veren firmaların yayınlandığı bir portaldır. Bayilik bilgileri günceldir.

3 Talepler

  1. e ticaret sitemizde ürünlerinizi satmak istiyoruz bu konuda xml bayiliği veriyormusunuz

  2. bayililk talebi

  3. bingölden size yazıyorum bayilik almak istiyorum bayilik şartları için dönerseniz memnun olurum 544 894 21 53

Bayilik Talebi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>