Ysm Bilişim Yazılım

YSM Bilişim Yazılım Bayilik Açıklaması

YSM Bilişim Yazılım Bayilik

YSM Bilişim Yazılım Bayilik Hakkında : Bilişim ve yazılım sektöründe 2008 yılından bugüne 100 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren YSM Bilişim, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektir. YSM Bilişim müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır. 

YSM Bilişim Yazılım ve İnternet Hizmetleri Bayilik Veriyor Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; YSM Bilişim de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. YSM Bilişim kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

YSM Bilişim’ in vizyonunu özetlemek gerekirse: “Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımı sayesinde, firma ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir” diyebiliriz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim,yazılım, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. 

FİRMA İSMİ: YSM Bilişim Yazılım ve İnternet Hizmetleri 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Yazılım 

KURULUŞ YILI: 2008 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 4 

Misyon : Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak. 

Vizyon : Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

YSM Bilişim Yazılım Bayilik Şartları ve Destekleri

  1. Vergi Levhası
  2. Bilişim ile ilgilenmek.
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ

 

YSM Bilişim Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR