Yonca Grafik Tasarım

Yonca Grafik Tasarım Bayilik Açıklaması

Yonca Grafik Tasarım Bayilik

Yonca Grafik Tasarım Bayilik Hakkında : İşini ciddiye alan, kılı kırk yaranlara duyurulur. Risk üstlenmeyin. Emek, zaman ve para kaybedebilirsiniz! Sizlerin adına sahip olduğu her şeyi kullanmak için Yonca 'nın yaratıcıları, yol göstermek için sizlere hazırlar Yonca geleneğinin en önemli ilkesi, atölyesine giren her işin aynı özen ve ciddiyetle ele alınmasıdır. Müşteri lehine zamanın ve özenin kullanılması. 

Yonca Grafik Tasarım Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

ŞU ANDA SAAT 25 : 00 BAŞARI İÇİN BİLGİ YOLUNU SEÇİN Yonca Grafik Tasarım Bayilik ve Bayilik Başvurusu Bilmeyenin korkusu, bilenin gücüdür, BİLGİ. Yonca , teknolojiyi takip eder, öğrenir, araştırır hatta didikler. Bizden isteyin yeter! Tüm bilgileri sizlerin güçlenmesi için kullanalım .Yaşamın tadına varacağınız günler yaratalım sizler için . Burası Yonca dünyası; Burada yetenekli satıcılar ve üreticiler yer alırlar. Her defasında doğru stratejiler belirler, İşte bu dünya bir 'tanıtım ve akıl meydanı'dır. Amacınıza uyan yöntemler seçmek, hedeflerinizi büyütmek, kendi elinizde Yonca dünyasında yaşamın tadına varacağınız günler yaratalım sizler için. Her biri konusunda deneyimli ve güçlü ekibi, tam hizmet sunabilen organizasyonu, ortak ilkeleri ile doğru bir dünyadır.

Yonca Grafik Tasarım Bayilik Başvurusu

Yonca Grafik Tasarım Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişim veya yatırımcılar vermiş olduğum bu Yonca Grafik Tasarım Bayilik Başvuru Formu linkten Yonca Grafik Tasarım Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Yonca Grafik Tasarım Bayilik, Yonca Grafik Tasarım Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler.

Yonca Grafik Tasarım Bayiliğin İçeriği ile İlgili

  • İçerik Yönetimli Dinamik Sayfalar 1 Adet Domain (.com/.net/.org ) HEDİYE ! 100 Mb Web Alanı 5 Gb Aylık Transfer (Sınırsız Anlık Trafik) 5 Adet E-Posta (adınız@firmadınız.com) 750 TL + KDV (Yıllık yenileme ücreti : 125 TL+Kdv / İçerik girilmiş bitmiş sayfa : 850 TL + KDV)

İçerik Yönetim Sistemi Nedir? Bir internet sitesinin, herhangi bir kod bilmeyi gerektirmeden, yönetim panelleri sayesinde içeriğinin yeniden düzenlenmesine olanak sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımlar, sizin bileceğiniz bir şifre sayesinde yönetim paneline ulaşmanızı sağlar. Böylece sitenizde mevcut içeriği değiştirebilir, ekleyebilir veya silebilirsiniz. 

750 TL den başka ücret ödeyecekmisiniz ? Kurumsal Paket 750 TL + KDV dir. Bu fiyata Sistem Kurulumu, Domain (İsim Tescili) , Hosting (Sayfa barındırması ve yayını) , Sayfa arayüz tasarımı (Sayfanın genel renk düzeni ve firma adı ile logonun sayfaya uyarlanması) dahildir. İçerik girişi (Ürünler, resimler, yazılar) bu fiyata dahil değildir. Ödeyeceğiniz 750 TL ile 12 ay boyunca başka hiç bir ücret ödemeden size ayrılan kapasite oranında sistemi kullanmaya devam edebileceksiniz. Eğer bilgileri resimleri vs. bizim girmemizi ve düzenlememizi isterseniz size sayfanızı bitmiş halde teslim edeceğiz ve bunun için sizden ayrıca her paket* için sadece + 100 TL ücret talep edeceğiz. 

Paket = a- En çok 50 ürün girişi (Her ürün için 2 resim - Resimler dijital ortamda olmalı ve kategoriler klâsörlere ayrılmış olmalıdır. Eğer basılmış kağıtdan taranarak bilgisayara aktarım yapılacak ve tasnif edilecekse, yükleyeceğimiz resim sayısı 25 adetle sınırlıdır.) b- Sınırsız ürün özelliği açılması (içeriği firma girer) c- Hakkımızda, Referanslar, Fiyat Listesi vs. gibi sadece yazılardan oluşması kaydıyla istenecek sayfaların tanımlanması ve dijital ortamda verilmesi kaydıyla girişleri tarafımızca yapılır. 

Bir daha ne zaman para isteyeceğiz ? Domain adınız (yani alan adınız) size bu paket ile birlikte 1 yıllık ücreti ödenmiş olarak verilecektir dolayısıyla 1 yılın tamamlanması ardından sizden bunun yenileme ücretini isteyeceğiz. Buna ilaveten sayfanızın yayınlandığı alan için (yani hosting) sizden bir bedel talep edeceğiz. Bu ikisinin diğer ayrıntılarla birlikte şu anki fiyatı 125 TL dir. Bu ödeme bilgisi size 1 hafta kadar önceden bildirilir ve tahsilatın ardından web sayfanız 1 yıllığına uzatılır. Tahsilatın gecikmesi durumunda, web sayfanız domain ve hosting hizmeti veren kuruluşlar tarafından ödeme yapılıncaya kadar kapatılır (bu süre maksimum 15 gündür, sonrasında sayfa tamamen silinir). 

Sistemde Neler var ? Yazı Yönetimi, Sayfalar ve Ürün Yönetimi bölümlerini kullanarak değişik amaçlara uygun ürünler kategorize edilerek ziyaretçilerin kolay algılayabileceği şekilde düzenlenebilir.

1- Fiyat Listesi ,“Hakkımızda”,“Referanslar”... gibi bağımsız tek sayfalar sınırsızca eklenebileceği gibi, bir başlık altında pek çok sayfa eklenebilir. Bu bölüm bilgilendirme amaçlı sayfalar olabileceği gibi, ürünlerin kategorize edilerek ziyaretçiye tanıtıldığı bölümlerde olabilir.

2- Ürünler bölümüne sınırsız kategori altında sınırsız alt kategori açılabilir. Bu sayede çok karmaşık ürün çeşidine sahip firmaların bile ürünlerini belli bir düzen içinde ziyaretçilerine sunmaları sağlanmış olur.

3- İletişim bilgilerinizi değiştirebilir ve şube, bayi gibi diğer iletişim bilgileri ekleyebileceğiniz gibi, resim halindeki krokilerinizi de bu alana ekleyip değiştirebileceksiniz. Bu alandan size form-mail ile de ulaşılması mümkün olacaktır.

4- Çok basit bir şekilde ekleyeceğiniz 5 adet resimle ana sayfada ki animasyonu yönetebileceksiniz. Dilediğinizi silip yerine yeni resimler yükleyerek sayfanızı güncel tutabileceksiniz.

5- Resimle destekleyeceğiniz firmanızdan haberler eklemek ve bunları güncellemek çok kolay. Ana sayfa ve diğer tüm sayfalarda ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek bu haber bölümü ile, ürünlerinizden daha ön plana çıkartmak istediklerinizi kolayca burada tanıtabileceksiniz.

6- Duyurular bölümüyle katıldığınız yada katılacağınız fuarları, iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, açacağınız yeni şubeleri vs. duyurabilme şansınız olacak.

7- Hava Durumu (meteoroloji gen. müd.) Döviz (TCMB) Borsa (İMKB) Yurtdan dünyadan haberler gibi bloklarla sayfanızın kullanışlılığını arttırabileceksiniz.

Sayfamın yapılmasına karar verirsem benden ne isteyeceksiniz ? 1

- 150 TL kapora (kalanı iş bitiminde ödenecek)

2- Bannerda kullanılmak üzere e-posta ilede yollayabileceğiniz 2-3 ürün fotoğrafı.

3- Firma bilgileriniz ve logonuz.

4- En geç 1 hafta içinde sayfanız hazır.. 

ÖNEMLİ NOTLAR: ** Web Sayfası Yaptırırken TC Telekomünikasyon Kurumu Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesini Kesinlikle Sorunuz. (YS1005) ** Hosting Hizmetlerimiz TTNET Metro Ethernet Şebekesi Üzerinden Ankaradaki Data Merkezinde Kendi Sunucularımızdan Verilmektedir. ** Ödediğiniz ücret YONCA SİSTEM`in kullanımını içerir, bu ücret ile sistemi komple satın almış olmazsınız. Bu sebeple FTP Şifresi verilmez.

 

Yonca Grafik Tasarım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR