Yna Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Açıklaması

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Hakkında : YNA Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Sektörde farklılık yaratmak amacı ile kurulmuştur. Firmamız sektör paydaşlarımız dahil kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir. Bilişim ve teknoloji gelişen dinamik bir yapı olmakla beraber hayatımızın vazgeçilmez bir parçası hatta ana unsuru olmuştur. 

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik 

Firmamız sektörel anlamda ortakları, bireysel ve kurumsal kazanımları artırmak adına , bilişim sektöründe bir çok distribütörlük ve ana bayiliğe sahiptir. Bu doğrultuda bilişim ve teknoloji adına para kazanmak ve gelirini artırmak isteyen esnaf ve kobilere hizmet vermektedir. İlk 50 bayiden franchise ve bayilik bedeli talep edilmeyecektir. Fırsatı kaçırmayın. Özellikle mobil teknolojiler hayatımızda çok önemli rol oynamaktadır. Firma olarak bu gelişim süreçlerinde her kesime hitap ederek teknoloji ve bilişimin en faydalı nasıl kullanılacağı konusunda yönlendirme yapmaktayız. Yani mobil teknolojileri hayatımızda daha iyi nasıl konumlandırabiliriz, işletmelerimizde veya kurumlarımızda bilişim ve teknolojiyi daha efektif olarak nasıl kullanabiliriz. Tüm bunlar düşünüldüğünde YNA Bilişim ve Danışmanlık hizmetleri olarak size her zaman çok yakın olmayı hedefliyoruz. 

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Veriyor 

Firma ismi: YNA Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 30 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Sizlerde Türkiye 'nin önde gelen Internet Servis Sağlayıcılarının Bayiliğini yapmak ve sadece başvuru alarak firmanızı büyütmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir. Başta ADSL satışı olmak üzere, digiturk, superonline, dsmart, fatura ödeme merkezi, GSM aksesuar ve sarf malzemesi satışı bayilikleri verilmektedir. Müşterinize artık “‘Hayır” diyemeyeceksiniz. Müşteriniz ne istiyorsa o ürünü satacaksınız. Bir sektör veya bir markaya bağımlı olmaktan sizi kurtarıyoruz. Daha fazla iş, yapılan iş başına daha fazla ücret..

Daha uygun satınalma maliyetleri.. Üstelik hiçbir ek yatırım yapmadan.. Marka bağımsız İnternet Abonelikleri, GSM Abonelik Hizmetleri, 3G Abonelik Hizmetleri, Dijital Yayın Abonelikleri (Digitürk, D-Smart ) PC Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri, Alternatif Telekom Operatörleri Ürünleri, Uydu Sistemleri Kurulum ve Servis Hizmetleri, GSM Aksesuar Satışları, Cep Telefonu Servis Hizmetleri, Markalı Fatura Ödeme Sistemleri, Lokasyon Bazlı Özel Projeler, Hiçbir ek yatırım yapmadan daha fazla kazanmak isteyen 1000 Bayi arıyoruz.

 

Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR