Yeşilçam Sokağı

Sizi Yeşilçam'ın Samimiyetini, Neşesini, Huzurunu Ve Çok Daha Fazlasını Yaşamaya Davet Ediyoruz.sinema Tadında Yolculuk Etmeye Bekleriz Efendim. Hem Nostalji Yaşayıp, Hemde Keyifli Vakit..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bistro cafe bayilik
Bayilik veren Konsept Cafeler
Kahve bayilikleri
Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri

Yeşilçam Sokağı Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* ANAHTAR TESLİM FİYATTIR

Yeşilçam Sokağı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yeşilçam Sokağı Bayilik Şartları

Şirketin Franchise Sistemine Dahil Olabilmek İçin Minimum 400 Bin Liralık Bir Yatırım Bütçesine Sahip Olmanız Gerekiyor.
Yeşilçam Sokağı Cafe’nin Franchise Giriş Bedeli İse 70 Bin Lira + Kdv.

Yeşilçam Sokağı Bayilik Açıklaması

Beyoğlu semtinin ortasında herkesin bildiği meşhur "İstiklal Caddesi" vardır.Bir ucu Taksim'e diğer ucu Galata Kulesi'ne kadar uzanan bu caddenin tam ortasında bir de kendi haline terkedilmiş küçük bir sokak bulunmaktadır.Bu sokak, Türk sinemasının yıllarca kalbi sayılmış,binlerce insana ekmek kapısı açmış,birçok ünlünün keşfedilmesine ön ayak olmuş "YEŞİLÇAM SOKAĞI"dır.

Yıllardır hep "Yeşilçam" diyip durduk,belki maneviyatını bilmeden...Sonra film yapımı arttı, şirketler çoğaldı...Eskiden Yeşilçam Sokağı'nda bir tek odada yerleşen film şirketleri Beyoğlu'nun karşı kıyısındaki büyük, modern hanlara taşındı. Tek odaların yerini; işletmesi, deposu, müdüriyeti vesaire bölümleri olan büyük bürolar aldı. Değişmeyen sadece "Yeşilçam" adıydı...

Yeşilçam, Türkiye'nin hayal fabrikası... 
Film şirketlerinin, filmcilerin bulunduğu sokaklar... 
Türkiye'nin dört yanında,akşam kapısı kapanan nice evde, kadın veya erkek gençler,buranın hayalini kurar;isimsizlere şöhret, fakirlere para kazandıran sihirli bir ülkedir "Yeşilçam Sokağı."

Yurt dışında insanlar bu değerlerini Dünya'ya duyurup,saygı gösterttiriyorken,bizler çoğu zaman bilmiyoruz değerlerimizin kıymetini...İşte bizde bundan dolayı ülkemize ve tüm Dünya'ya "YEŞİLÇAM SOKAĞI" kültürümüzü ve değerimizi hatırlatmak,duyurmak,yeşertmek ve layık olduğu değerlere çıkartmak istiyoruz.

Ve de geçmişin lezzetini günümüz insanlarıyla buluşturma yolunda adım atıyoruz.

Yeşilçam Sokağı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR