Bayilik Açıklaması

Modal Header

Yeşil Kundura ayakkabı sektöründe bayilik veren bir firma.  Tasarımları ile merak uyandıran ve modanın vazgeçilmez markaları arasında yerini alan Yeşil Kundura, her yeni koleksiyonunda günün trendlerinden yola çıkarak şıklığınızı tamamlıyor. Elbise, pantolon ve eteklerinizle kullanabileceğiniz zarif topuklu ayakkabılardan, birbirinden farklı renk ve modelde babet seçeneklerine; günlük hayatınızın her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz sandalet modellerinden, yürüyüşte kullanılacak spor ayakkabılara kadar pek çok seçeneğe Yeşil Kundura kalite ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Seçim yapmakta erkeklerin de en az kadınlar kadar zorlandığı Yeşil Kundura’nın birbirinden şık ve rahat yeni koleksiyonunu sitemizde ve tüm Yeşil mağazalarında zevkle inceleyebilirsiniz. 

 Yeşil Kundura Bayilik Yeşil, Türkiye’de ayak giyim alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en geniş bayi ağına sahip olan firmalardan biridir. 15 yıldır aktif olan bayi ağı ile 51 şehirde 130’un üstünde iş ortağı ile birlikte çalışılmaktadır. Bayilik başvuruları toptan satış departmanı tarafından aşağıdaki kriterler doğrultusunda büyük bir titizlikle değerlendirilir. Yeşil Kundura Bayilik Şartları

  • Başvuru yapılan şehirdeki mevcut bayi sayısı ve şehrin kapasitesi
  • Mağazanın yeri
  • Mağ azanın mevcut ve potansiyel satış performansı
  • Müşteri profili
  • Mağazada satılan diğer markalar
  • Mağaza sahibinin ticari sicili

 Harley Davidson Bot ve Ayakkabı Bayilik Wiliam S. Harley, 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk taslaklarını çizmeye başladı. Wiliam S.Harley ve Arthur Davidson, 1903 yılında bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley Davidson motorsikleti üretildi. Küçük fabrikalarının kapısında “Harley Davidson Motor Company” yazmaktaydı. 1920 yılında ise Harley Davidson dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline geldi. Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide, 1998 yılında Harley-Davidson Motor Company ile beraber çalışmaya başladı. Distribütörlüğü 1999 yılından bu yana Yeşil Kundura tarafından yapılan Harley Davidson markalı botlar bugün Harley Davidson efsanesinin özündeki bağımsızlık, özgürlük ve maceraperestlik özelliklerini devam ettirmektedir.

 Cat Bot ve Ayakkabı Bayilik Cat Footwear, biri iş makinaları, diğeri ise ayakkabı üretiminde lider ve köklü iki firma olan Caterpillar Inc ve Wolverine World Wide’nin bir araya gelmesiyle oluşan dev bir markadır. 1904 yılında Benjamin Holt ve Daniel Best adlı iki girişimci tarafından kurulan Caterpillar Inc. bugün 30 milyar USD’ın üzerinde yıllık cirosu ile, iş makinaları üretiminde en büyük firma haline gelmiştir. Dünyanın en tanınan markaları arasında yer alan Caterpillar ismi, ayakkabıdan kıyafete, gözlükten güvenlik ekipmanlarına kadar pek çok farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 1883 yılında kurulan Wolverine World Wide Inc, ise 1994 yılında Cat ayak giyim grubunun lisansını bünyesine katmıştır. Başlangıcından beri devamlı bir büyüme grafiği çizen işbirliği bugün, 140 ülkede 6 milyon çift ayakkabı hacmine ulaşmıştır. Temel iş güvenliği ayakkabılarıyla hayata geçen koleksiyon bugün hem endüstriyel hem de moda odaklı günlük yaşam ürünlerini de içinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi haline gelmiştir.

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR