Bayilik Fırsatı: 3D MiniSelfie 3 Boyutlu Modelleme ve Yüz Tanıma

Son Güncellenme: Mon Mar 2024 08:40

Bayilik Fırsatı: 3D MiniSelfie 3 Boyutlu Modelleme ve Yüz Tanıma
Enes Öksüz admin

Bayilik almak istiyorsunuz ancak tüm fikirler size sıradan geliyorsa, değerlendirebileceğiniz bir alternatifi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mobil yüz tarama ve üç boyutlu modelleme teknolojisinden yararlanarak; müşterilerinize, anılarını ölümsüzleştirecek çözümler sunabilirsiniz. 

Hem üç boyutlu, hem eğlenceli hem de yenilikçi ürünlere karşı merakı olan hedef kitlenizin gönlünü kazanabilir ve 3D Miniselfie firmasının bayilerine sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

3D MiniSelfie Bayiliği ile İş Hayatına Atılabilirsiniz

3 boyutlu modelleme ve mobil yüz tarama teknolojisi alanında bayilik veren firmalar arasında Türkiye’de ilk olan 3D MiniSelfie, hediyelik eşya sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimcilere avantajlı fırsatlar sunuyor. 

Bayilik alan girişimcilere firma tarafından hazırlanan bir yazılım sunuluyor. Bayiler müşterilerinin yüzünün fotoğrafını çekiyor ve çekilen fotoğraflar yazılıma aktarılarak 3 boyutlu yüz modeli oluşturuluyor. Daha sonra önceden belirlenmiş konsept modellerle müşterilerin boyutlandırılmış resimleri birleştiriliyor. Bu aşamada müşteri dilediği konsepti seçebiliyor. Diğer bir deyişle; isterse tenisçi bir bayan isterse golfçü adam; isterse korsan olabiliyor. Hangi konseptle kendini özdeşleştirilirse o konsepti onaylıyor. Müşteriler onay verdikten sonra model bayilik veren firmanın merkezine iletiliyor ve doğrudan üretime alınıyor. Bayilik veren firma müşteri memnuniyetini sağlamak için sıkı çalışıyor ve 5 gün içerisinde hazırladığı modeli müşterilerin belirttiği adrese kargolamış oluyor. Bayilere düşen tek şey ise müşterilerin onay vermesini sağlamak yani satışı yapmak!

Kimler MiniSelfie Bayiliği Alırsa Kazançlı Çıkar?

Girişimci ruhu olan ve satış yapmayı seven herkes bu bayilikle para kazanabilir. Ancak merkezi yerlerde işletmesi olan ya da tatil yerlerinde faaliyet gösteren işletmecilerin bir adım önde olduğunu düşünüyoruz. İnsanlar tatile gittiklerinde para harcamaya hazırdır, tatil anılarını ölümsüzleştirmeye ise bayılır. Herkesten farklı bir şekilde anılarını biriktirmek söz konusu olduğunda ise, MiniSelfie ürünleri herkesi cezbedebilir.  

Önemli olan bu hediyelik eşyanın ne denli farklı ve özel olduğunu anlatabilmek; tanıtımını yapabilmektir. Belki sıcağı sıcağına müşteriler hediyelerini alıp dükkandan çıkamaz ancak yaklaşık 5 gün sonra; belki de evlerine döndüklerinde tatille ilgili anılarını hatırlayıp gülümseyecekleri bir nedenleri olmuş olur. 

Hediye Alma Sıkıntısı Yaşayanlar Bu Fikre Bayılacak!

Sevdiklerini, onlara hediye alarak mutlu etmek isteyen kişiler için farklı bir alternatif her zaman göz kamaştırır. Klişe hediyelerden uzak durmak isteyen kişiler her daim yeni arayışlara girerler. Sevdiklerine yıllarca saklayabilecekleri ve kendilerinden iz taşıyan bu modeller kesinle onları cezbedecektir. Bu nedenle bayilik almayı düşünüyorsanız, farklılıklardan çekinmeyin ve hazır bu fikir çok yaygınlaşmadan avantajlarını yaşayın. 

Karşılamanız gereken şartlar ise oldukça mütevazi; öncelikle uğrak bir lokasyon seçmelisiniz. Malum; kalabalık ne kadar artarsa, satış yapma şansınız da o kadar fazla olacaktır. Sonrasında yüksek hızda bir internet bağlantısı edinmeniz gerekecek. Çünkü modellendirilmiş resimler internet aracılığı ile üretime gönderilecek. Son olarak ise bayilik veren firma tarafından size verilen yazımı kurup çalıştırmanız için tablet, bilgisayar ya da laptop edinmeniz şartı aranacak. İşte bu kadar kolay; yazılımı kullanmanız da müşterilerin beğenisini kazanmak da düşündüğünüzden çok daha basit!

3D MiniSelfie Bayilik Avantajları

Türkiye’de alanında ilk bayilik veren firma olma özelliği taşıyan 3D MiniSelfie; bayilik almak isteyen kişilere %40 oranında iskonto uyguluyor. Reklam desteği, pazarlama desteği, yer seçimi ve eğitim destekleri de veriyor. Müşterilerle buluşan bayilerini iyi bir şekilde eğiterek teknolojinin en eğlenceli avantajlarının paylaşılması için tüm detayları düşünüyor. 

Diğer bir avantajı da bölge koruması; 3D MiniSelfie bayilerinin kazançlarını düşürmemek için aynı binada ya da caddede başka bir bayilik vermiyor. Böylece bayilik alan girişimciler bölgelerinde tek ve rakipsiz olabiliyor. Firmanın diğer bir ayırt edici özelliği ise kendilerine doğrudan yapılan başvuruları kabul etmemesi! Müşteriler fotoğraflarını çekip firmaya yollasalar dahi, merkez bu fotoğrafları üretime sokmuyor ve müşterilere en yakın bayilere yönlendirme yapıyor. 

3D MiniSelfie Bayilik Tanıtım Filmi

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler