Wafi Oto Filtre

Wafi Oto Filtre Bayilik Açıklaması

Wafi Oto Filtre Bayilik

Wafi Oto Filtre Bayilik ve Bayilik Şartları 

Wafi Oto Filtre Bayilik Hakkında Açıklama : Ankara Ostimde üretimi ve ithalatı yapılan, tüm binek otomobil gruplarının, Hava | Yağ | Yakıt | Polen ürünlerinin toptan satışını yapmaktayız. Üreüticiden bayiye avantajlı fiyatlarla ürün temini yapılacaktır. 

Wafi Oto Filtre Bayilik ve Bayilik Şartları 

Trend Otomotiv filtre markası olan “Wafi” 8 yıldan fazla deneyime sahip yedek parça ithalat ve pazarlama deneyiminin ardından 2010 yılında, Trend otomotiv bünyesinde yerini almıştır. İthalatın yanı sıra 10bin m2 depo ve üretim alanı ile yaklaşık 6 yıldır, Türkiye’nin bir çok noktasına servis hizmeti vermektedir. Başta yerleşik olduğu Ankara ve çevre illeri olmakla birlikte, İstanbul, İzmir ve çevre illerinde aktif olarak satış ve pazarlama hizmeti ile devam etmektedir. Hali hazırda 30 aşkın personel ve 10 araçlık Plasiyer ve dagıtım filosu ile marka Wafi markasını tüm Türkiye’de ilk sıralarında yer almayı hedeflemekteyiz. 

Firma ismi: WAFİ filtre bayilik 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 22

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Wafi Oto Filtre Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bölgesine hakim servis ve son kullanıcılara satışını sağlayabilecek noktalar. Bir bayi en az 15-20 bin TL rakam ile işe başlayabilir. Bayiler normalin altında maliyet hesabı yapılarak satın aldıkları ürünlerin dağıtımını yapacak ticari aracı ve deposu olmak kaydı ile firmamızı temsil edecek saha satış ekibinin olması gereklidir.

Wafi Oto Filtre Bayilik Ürünleri

  • Yağ Filtresi
  • Yakıt Filtresi
  • Hava Filtresi
  • Polen Filtresi

 

Wafi Oto Filtre Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR