Waffle Dünyası

Waffle Dünyası Bayilik Açıklaması

Waffle Dünyası Bayilik

Waffle Dünyası Bayilik Hakkında : Anavatanı Belçika olan bir tür hamur tatlısı olmasına rağmen Waffle bir hamur kültürüdür. Tek bir çeşit ana malzemenin içine veya üzerine ilaveler getirilerek  zenginleştirilen tatlı bir mimaridir. Hamuru tost makinesine benzeyen bir alet yardımı ile yapılır.

Değişik şekillerle ve süsleme malzemeleriyle hem göze hemde damağa hitap eder…Üzerinde, birçok değişim ve oynamalar yapılmasına karşın Waffle’n kilit noktası ana maddesi olan hamurun tam kıvamında olmasıdır. Bizde bu harika nötr bir tat olan hamurun dekorasyonu konusunda ciddi bir arge çalışması yaparak türk damak tadı dahil tüm kitlelere nasıl hitap edeceğimizi araştırdık ve bir çok denemeden sonra en doğru sonuçlara ulaştığımıza ekip olarak karar verdiğimizde ise Waffle Dünyası’nın konseptini oluşturduk. 

Waffle Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları 22.12.2013 yılında tam olarak hazır olduğumuza inanarak kararlı bi şekilde start verdik. Öncelikle yapmamız gerekenlerin başında kendimize ait bir marka tescilli  logo oluşturmak geliyordu bunu yaptık.. Konsept konusunda uzman bir kadro oluşturduk, herşey, her ayrıntı en ince detayına kadar aylarca araştırıldı. Kuruluş prensiplerimizde en cok dikkat ettiğimiz nokta müşteri kitlemizi en ileri seviyelere taşırken kaliteli ve Avrupa Standartlarına uygun üretimi, en iyi şekilde yapabilmek ve hayata geçirmek oldu. 

 Waffle Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları Bu bilinçle ekibimizin dahada profesyonelleşmesi icin Belçika, Amerika ve Almanya’da İtalya’da yapılan gıda fuarlarına katılımlarını destekledik. Waffle hamuru ile ilgili en doğru bilgiyi yerinde ve konusunda uzman kişilerden öğrendik.. Bütün bilgileri harmanlayarak hayal gücümüzüde kullanarak Waffle hamurunun anatomisiyle oynadık.. Hedefimizin risklerini biliyorduk, fakat ekip olarak başarıya odaklandık, kendimize güvendik, ekibimize güvendik en ön önemlisi  bu işin en iyisini yapabileceğimize güvendik. Yola çıktık ve ne kadar haklı olduğumuzu önce kendimize ispatladık, başarımızı biz gördük... Bütün bunlar olurken bizimle birlikte aynı yolda İDEALİST ve risk almaktan kaçınmayan herkesle bunu paylaşmak istediğimize karar verdik… 

FİRMA İSMİ: WAFFLE DUNYASI 

BAYİLİK KATEGORİSİ: WAFFLE, CAFE TATLI PASTA

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Waffle Dünyası Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Waffle dünyası Franchisingne bayilik  sisteminde  sizlere KONSEPT Mekanın ayrıcalıklı farkı ile  ve hizmet garantisi ile markamızı sunuyoruz. 

1- KONSEPT MEKAN: 120 m2 ve üzeri alanlarda bahçe olmak şartına öncelik verilerek iyibir lokasyon ağında bulunan fizitabilitesi iyi mekanlar tercih edilir. Burada amacımız hem bayilik vereceğimiz müşterimizi hemde kendimizi garantiye alarak riski en aza indirecek şekilde yönlendirmeler yaparak her iki tarafıda koruma altına almaktır.Konsept mekanımızda ANAHTAR TESLİM garantisi ile hizmet veriyoruz. Anahtar teslim kelimemizde mekanı start’a hazır şekilde teslim ettiğimizi vurguluyoruz.

Waffle Dünyası Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Waffle Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR