Waffle Art

1999 Yılından Bu Yana Ürünlerinin Kalitesi, Çeşitliliği Ve Özel Hamuru Ile Türkiye’nin En Bilinen Waffle Markası Olan Waffle Art Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Waffle Art Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Waffle Art bayilik ücretleri seçilen bayilik konseptine, işletmenin m2 cinsinden alanına ve işletmenin lokasyonuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Waffle Art Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Waffle Art Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
İşletmenin Hijyen Standartlarını Yüksek Tutmak
Markanın Lokasyon Beklentilerini Karşılamak
Güler Yüzlü Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Benimsemek
Ticari Sicili Temiz Olmak

Waffle Art Bayilik Açıklaması

Waffle Art Bayilik

 

Waffle Art Bayilik

Waffle Art Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Can Ersoy ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Waffle Art bayilik konseptleri ve Waffle Art bayilik şartları ile ilgili en güncel bilgilere ulaştık. Kendisine işbirliği için teşekkür ediyoruz.

Waffle Art 1999 yılından bu yana birbirinden leziz ürünleri ile hedef kitlesini ve marka bilinirliğini sürekli arttıran bir firmadır. Çikolata, Waffle hamuru ve Gelata Dondurma imalatlarıyla tüm franchise şubelerinde kalite standardını yakalamayı başaran firma hem yurt içine hem de yurt dışına bayilik veren firmalar arasında konumlanmaktadır. Şu an için Azerbaycan ve KKTC’de şubeleri bulunan ve yakın zamanda Orta Doğu pazarına açılmayı hedefleyen Waffle Art; tatlı ve tuzlu waffle üreterek sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılmaktadır. Son dönemlerde tuzlu waffle ürünlerini çeşitlendiren ve yenilikçi ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya hazırlanan marka bayilik almak isteyen girişimcilere; bölge koruması, reklam, pazarlama, eğitim ve lokasyon desteği sunmaktadır. 

Ürünlerinin imalatını kendisi yaptığı için bayilerine hiçbir tedarik sıkıntısı yaşatmayan Waffle Art; tüm şubelerinde aynı lezzeti müşterilerine sunmaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen; güler yüzlü hizmet anlayışı benimseyen bayileri ile yola devam eden Waffle Art bayilik bütçesi; seçilen bayilik konseptine, lokasyon tercihine ve işletme alanına göre değişiklik göstermektedir. 

Waffle Art Bayilik Konseptleri

Marka bilinirliği yüksek olan, bayilerini destekleyen, ürünlerini çeşitlendiren ve her daim eşsiz lezzetleri hedef kitlesiyle buluşturan marka AVM’lerde 4; caddelerde ise 3 olmak üzere toplamda 7 ayrı bayilik konsepti ile girişimcilerin alternatiflerini çoğaltmaktadır. 

Waffle Art AVM’ler İçin Bayilik Konseptleri

  • Dış Mekan Hareketli Stant: Franchise isim bedeli ve araç bedeli dahil olmak üzere 65 bin TL ila 75 bin TL arasında değişen yatırım sermayesine sahip olan girişimciler Waffle Art dış mekan hareketli stant bayilikleri için başvuru yapabilirler. Çikolata fondü, kapalı soğuk içecekler ve waffle çeşitlerinin satıldığı bu bayilik konsepti seçildiğinde stant satışa hazır halde girişimcilere teslim edilir. 
  • AVM Orta Alan Küçük Stand: AVM’lerde 10 m2 alana konumlandırılabilen Waffle Art orta alan küçük stand bayilikleri alan girişimciler müşterilerine dondurma, waffle, çikolata fondü ve kapalı soğuk içecek satışı yapabilirler. 
  • AVM Orta Alan Büyük Stant: 2 ayrı üniteden oluşan büyük stand için yaklaşık 16 m2’lik bir alan gerekir. 3 bar sandalyesi bulunan stantlarda dondurma, waffle, çikolata fondü ve kapalı soğuk içecek satışı yapılmaktadır. 
  • AVM Orta Alan Büyük Oturma Gruplu Stant: Yaklaşık 70 ila 90 m2 alan gereksinimi olanWaffle Art bayilikkonseptinde yatırım bedeline zemin ve cam tuğla fiyatları dahildir. Stantlar satışa hazır halde girişimcilere sunulur. Waffle, dondurma, çikolata fondü ve içecek çeşitleri müşterilere sunulmaktadır. 

AVM’lerde tercih edilebilen Waffle Art bayiliklerinin yatırım bedelleri değişiklik göstermektedir. Bu nedenle en net bilgiye erişmek için firma yetkilileri ile irtibata geçilmelidir. 

Caddeler İçin Bayilik Konseptleri

  • Waffle Art Express Bayilik: 30 ila 50 m2 alana sahip; marka değeri yüksek ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde işletme bulunmasını gerektirir. İnşaat işleri bayilerin sorumluluğunda olmakla birlikte tabela, sandalye, masa ve waffle tezgahı Waffle Art tarafından teslim edilir. Bu konsepti tercih eden girişimciler; çay, kahve, waffle ve çikolata fondü servisi yapabilir. 
  • Waffle Art Home Cafe & Tea Bayilik: En az 80 m2 kapalı alana ve en az 40 m2 açık alana sahip işletmelerin bulunması bu bayilik konseptinin gereksinimidir. Sandviç, salata, kahvaltı, fondü, dondurma ve waffle servisi Waffle Art Home Cafe & Tea bayilik konseptinin kapsamındadır. 
  • Waffle Art Cafe & Bistro: En gelişmiş bayilik konseptidir. 100 m2 kapalı ve 100 m2 açık alan kriterleri bulunur. Makarna, et yemekleri, hamburger, sandviç, waffle, dondurma, sıcak ve soğuk içeceklerin satılabildiği bu işletme için yatırım maliyeti diğerlerinde olduğu gibi işletmenin konumuna ve alanına göre değişiklik göstermektedir. 

Siz de kendi imalatını yapan ve kalite standartlarını yakalamayı başaran Waffle Art bayileri arasında yer alabilir, yetkililerle irtibata geçerek karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz. 

Waffle Art Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR