Waffamel

Waffamel Bayilik Açıklaması

 

Waffamel Bayilik  Waffamel Bayilik ve Bayilik Şartları Örnek bir girişimcilik ruhuyla 2011 yılında kurulan WAFFAMEL, Hollanda'nın yaklaşık 200 yıllık geleneksel tadı olan ''stroopwafel''ın üretimine İstanbul Bahçelievler'deki imalathanesinde başlamış ve bu eşsiz tadı, Türk damak tadına adapte ederek tüketiciye sunmuştur. Şirketimiz, üretimin her safhasında kalite ve gıda güvenliğine son derecede önem vermiş ve bu konuda hiçbir taviz vermemiştir. WAFFAMEL, kendisinden önce Türkiye'de seri üretimi bulunmayan ''stroopwafel''ın üretimini hummalı bir araştırma ve çalışmanın sonunda ülkemizde gerçekleştirme cesaret ve yeteneğini göstermiştir. 

Waffamel Bayilik ''Marifet, lider olmakta değil lider kalabilmektedir.'' felsefesini temel alan WAFFAMEL, dünyada hızla yayılan stroopwafel çılgınlığının Türkiye'de üretim, satış ve pazarlama anlamında liderliğini elinde bulundurmak ve bu liderliği her yıl sağlamlaştırarak orta vadede komşu ülkeler ve Ortadoğu pazarlarında da gerçekleştirmeyi kendine hedef belirlemiştir. WAFFAMEL, stroopwafel üreten tek Türk markası olup bu eşsiz Hollanda tatlısını Türk halkına lezzet, kalite ve sunum anlamında dikkat çekici bir farkla arz etmiş ve ürün çeşitliliğini önümüzdeki süreçte gerekli yatırım ve AR-GE faaliyetleriyle artırma yolunda şimdiden çalışmalara başlamıştır. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Belçika ve Hollanda Waffle 

Bayilik Veren Firma : Waffamel

Firmanın Kuruluş Yılı : 2011 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl :2012 

Bayilik Sayısı : 2 

Bayilik Giriş Bedeli : 29.900 Bin TL 

Gerekli Ortalama Sermaye : 40.000 Bin TL

Waffamel Bayilik Şartları

Esnaflık bilinci yüksek, sorumluluk sahibi bayilik adayları. İşyeri için; AVM ve yaya kalabalığının olduğu kamu alanları.

Waffamel Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Mal Temini

 

Waffamel Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR