Veznematik

VezneMatik Bayilik Açıklaması

VezneMatik Bayilik

VezneMatik Bayilik Hakkında Açıklama : VezneMatik; Türkiye’de online fatura tahsilat sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Fatura tahsilat sistemlerinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren VezneMatik, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir. VezneMatik ; Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan TL yükeleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura tahsilatları, Sigorta İşlemleri, Online Bilet Satışı, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır. 

VezneMatik Bayilik ve Bayilik Şartları VezneMatik ; Online fatura tahsilat sistemleri alanında geliştirdiği projelerde hem fatura tahsilatında hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura tahsilat projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır. VezneMatik ; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır. 

VezneMatik ; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti VezneMatik olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz. 

VezneMatik; Fatura tahsilat alanında Türkiye’de lider, uzman ve müşterinin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır. Bu uğurda elinden gelen tüm imkân ve çalışmalarını ara vermeden 7/24 çalışarak siz değerli müşteri ve bayilerimize sunmaktadır. 

Değerlerimiz 

• Fatura ödemek isteyen müşterinin zaman, sıra beklemeden yardımcı olmak

• Yurt genelinde ödeme noktaları açarak halkımıza hizmet vermek

• Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.

• Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekilde gerçekleştirilir.

• İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık firmamızın temel ilkelerindendir.

 Kalite Politikamız VezneMatik; Tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir. 

Kurumsal Taahütlerimiz VezneMatik kurumsal taahütleri: 

1. Açtığımız her ödeme noktalarında , bağlı olduğu il ve ilçenin faturalarının tahsilatı.

2. Müşterilerimize anında ve hemen işleminin yapılması.

3. Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamak.

4. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması.

5. Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma – geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi.

6. En etkin ve ekonomik çözümleri üretmek için teknik ve işletme bilgi birikimimizin müşterilerimize sunulması. 

AmacımızVezneMatik ; Müşterilerine en uygun sermaye ile iş imkanı sunma ve markalaşma bizim asıl amacımızdır. Piyasada var olan haksız olarak ödeme merkezi faliyetleri içinde bulunan ve fatura ödeme merkezi bayiliği açmak ve kazanç elde etmek isteyen siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmektir. Fatura bayiliği veya ödeme noktası olarak faaliyet göstermek isteyen müşterilerimizin firmamızdan bayilik alması yada almaması önem arz edilmez, önemli olan müşterilerimizin bu hususda temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alınması ödenmle rica olur ki bu sayade seffaf ve bayilik alırken dikkat edilmesi gerekn ince hususları bilinmesini sağlamaktır. 

Firma ismi: VEZNE MATİK 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 400 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

VezneMatik Bayilik ve Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: VezneMatik BAYİLİK ŞARTLARI VezneMatik Bayisi Konsept Dışına Çıkmayacağını Kabul Eder.(mini paket ve Eko paket buna dahil değil.) VezneMatik Bayisi İstenilen Belgeleri eksiksiz ve doğrulunu onaylayarak göndermeyi kabul eder. VezneMatik Şartlarına Uygun Olarak Müşteri İlişkilerine Dikkat Etmeyi Kabul Eder. Yukarıda verilen şartlar doğrultusunda bayi adayımızdan istenilen evraklar tamamlanarak bayilik ön kayıt/protokol ile merkezimize gönderilmelidir.

GEREKLİ BELGELER

  • İkâmetgah belgesi (15 günü geçmemiş)
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Vergi Levhası Fotokopisi (Bayilik Başladıktan Sonra İstenicek)
  • Adına Kayıtlı Fatura Örnegi (Elektrik,Su,vb gibi).

 

VezneMatik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR