Veznematik

Türkiye’de Online Fatura Tahsilat Sistemleri Uygulamalarını Geliştirmeyi Ve Yaygınlaştırmayı Amaçlayan Veznematik Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

VezneMatik Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

VezneMatik Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

VezneMatik Bayilik Açıklaması

VezneMatik Bayilik

Veznematik online fatura tahsilat sektörü çalışmalarında fatura tahsilat sistemlerini yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Fatura tahsilat sistemlerinde kesin çözümler sunmak amacıyla faaliyet gösteren Veznematik yazılım, kodlama, web tasarımı, e-ticaret ve hosting gibi alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir. Veznematik online fatura tahsilat sistemleri alanında hayata geçirdiği projeler ile hem fatura tahsilatı hem de kurumların değer yönetimi perspektifini taşımayı amaçlamaktadır. Karlılığı yüksek yatırım olanakları sunan Veznematik bayilik veren firmalar arasında tercih sıklığı dikkate alındığında üst sıralarda yer almaktadır.

Veznematik Bayilik Şartları

Veznematik bayilik alan girişimcilerinin Veznematik bayi konsepti dışına çıkmamasını ön koşul olarak kabul etmektedir. Ancak bu mini paket ve eko paket için geçerli tutulmamaktadır. Veznematik bayilik almak isteyen girişimciler marka tarafından talep edilen belgeleri eksiksiz ve doğruluğu onaylanmış olarak temin etmekle yükümlü tutulmaktadır. Veznematik bayilik almak isteyen girişimcilerden ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası fotokopisi ( bayilik başladıktan sonra temin edilecektir) ve isme kayıtlı fatura örneği talep edilmektedir. 

Veznematik bayilik paketleri bayilik almak isteyen girişimciye kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Paket hizmeti bayilik almak isteyen girişimciye mevcut durumuna ve koşullarına uygun seçim olanağı sunmaktadır. Veznematik bayilik paketleri hem maddi hem de paketlere göre hizmet seçeneği ile belirlenen bayilik türünde en kısa sürede hizmet verebilme imkanı sağlamaktadır. 

Veznematik Mini, Midi, Plus ve Gold paketleri bayilik almak isteyen girişimcilerine sunmaktadır. Veznematik bayilik almak isteyen girişimci bayilik paket seçimini yaptıktan sonra markanın internet sitesindeki Bayilik Kayıt bölümünden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Girişimci adayı ile marka yetkilileri iletişime geçmekte ve gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda Bayilik Ön Protokol Evrakı gönderilmektedir. Bu sözleşme imzalandıktan sonra sistem ve hizmet aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.

Veznematik bayilik almak için gereken yatırım tutarları ile ilgili güncel bilgiler markadan temin edilebilmektedir. 

Veznematik Bayilik Avantajları

Veznematik bayilik alan girişimcilerine en uygun sermaye ile kendi işinin sahibi olma olanağı sağlamaktadır. Veznematik bayilerinin insan yoğunluğunun fazla, alternatif ödeme olanaklarının kısıtlı olduğu lokasyonlarda açılmasını talep etmekte böylelikle hem müşteri memnuniyetini hem de bayilerinin karlılığını artırmayı amaçlamaktadır. Yapılan sistem geliştirmeleri ve güncellenen hizmetler ile daha fazla müşteriye ulaşılma konusunda bayilere gerekli koşullar sağlanmaktadır. 

Veznematik Bayilik Destekleri

Veznematik bayilik alan girişimcilere lokasyon seçimi başta olmak üzere pek çok alanda marka tarafından destek sağlanmaktadır. Hizmet kalitesini maksimize etmeyi hedefleyen Veznematik karşılaşılan anlık sorunlara da en kısa sürede müdahale etmekte ve müşteri memnuniyetsizliği oluşmasını engellemektedir.

Kaliteli ve hızlı hizmet sunulmasını ilke edinen marka bayilerinin müşterileri tarafından tercih edilmesi için gerekli tüm sistemsel geliştirmeleri ve personel eğitimini sağlamaktadır. Veznematik bayilerinden kullanılacak program ile ilgili teknik destek marka tarafından sağlanmakta ve gerekli geliştirmeler yapılarak hizmet kalitesinin en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir. Veznematik merkezinde görevli olan uzman kadrolar aracılığı ile bayilerin karşılaşabilecekleri sorunlar için kesintisiz iletişim sağlamaktadır. 

Siz de online fatura tahsilat sektörü içerisinde yer almak isterseniz; Veznematik ile iletişime geçerek markanın sizin için en uygun olan bayilik paketini seçerek, büyük bir müşteri potansiyeline sahip olan bu sektör içerisinde faaliyet göstermeye başlayabilirsiniz. Markanın bayilik başvuruları internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

VezneMatik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR