Ve-Ga Organizasyon

Ve-ga Organizasyon Bayilik Açıklaması

Ve-ga Organizasyon Bayilik

Ve-ga Organizasyon Bayilik Hakkında : Ve-ga Organizasyon olarak eğitim kurumlarına yönelik HOLOGRAM, 3D, 4D, 5D ve 7D mobil sinema sistemleri hizmeti sunmaktayız. Okullara yönelik hologram ve 3D filmleri gerekli hak sahiplerinden yerli ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde daha önce okullarda gösterimi yapılmamış Kültür Bakanlığı Onaylı ve Milli Eğitim Müdürlüklerince Onaylatılan filmlerin gösterimini yapıyoruz. 

Ve-ga Organizasyon Bayilik ve Bayilik Şartları 

Temin ettiğimiz filmler, okullarda gösterime uygun olarak tamamı orjinal HOLOGRAM ve 3D olup, polarize ve red-cyan formatları mevcuttur. Fimler çocukların hem eğlenip hemde temel konular üzerinde bilinçlenmelerini ve birçok konuda yeni şeyler öğrenmeleri sağlıyor.

Ve-ga Organizasyon Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: ve-ga organizasyon

BAYİLİK KATEGORİSİ: Okulda 3D - Hologram film gösterimi 

KURULUŞ YILI: 2014

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 7

Ve-ga Organizasyon Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: HOLOGRAM ve 3D GÖSTERİMİ Ve-ga Organizasyon olarak eğitim kurumlarına yönelik hologram, 3D, 4D, 5D ve 7D mobil sinema sistemleri hizmeti sunmaktayız. Okullara yönelik hologramve 3D filmlerigerekli hak sahiplerinden yerli ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde daha önce okullarda gösterimi yapılmamış Kültür Bakanlığı Onaylı ve Milli Eğitim Müdürlüklenince Onaylatılan filmlerin gösterimini yapıyoruz. 

FİLM DETAYLARI Temin ettiğimiz filmler, okullarda gösterime uygun olarak tamamı orjinal hologram ve 3D olup, polarize ve red-cyan formatları mevcuttur. Fimler çocukların hem eğlenip hemde temel konular üzerinde bilinçlenmelerini ve birçok konuda yeni şeyler öğrenmeleri sağlıyor. 

BAYİLİK DETAYLARI Bayilik Nedir ?

Bayilik denilen sistem firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen bir il veya ilçede Ve-ga Organizasyonu yani bizi temsil ederek, gerekli Hologram -3D – 4D – 7D sinema sistemleri ile freelancer çalışarak kazanç sağlıyorsunuz. Burdaki temel çalışma prensibi kazan kazandır mantığıdır. detaylı bilgi için lütfen bilgi isteyiniz.

1. Bayilik için gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak temin edilir.

2. Yetki verilen bir bölgeye başka bir yetki verilmez böylece bayii bölgesi korunmuş olur.

3. Gerekli materyallerin ücretleri talep edilen ilin büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişmektedir.

4. Ödemelerinizi kısmen vade şeklinde yapabilirsiniz.

5. A’dan Z’ye merak ettiğiniz tüm sorulara istediğiniz zaman cevap alabilirsiniz. 6. Bayilik sonrası tüm resmi evrak işlemleri tarafımızca düzenlenmektedir.

7. Bayilik sonrası yerinde teknik destek hizmeti verilmektedir. 8. Tüm afiş,broşür,bilet, kartvizit gibi baskı işleri tarafımızca bastırılmaktadır. 

NASIL ÇALIŞIRSINIZ? 3D Film veya HOLOGRAM Film Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda,anaokullarında,kreşlerde izletilebilir Okullarda sosyal etkınlık olarak görülen tiyatro gösterimi-3D fılm HOLOGRAM Film gösterımı sosyal etkınlık alanındadır. Okullar her ay bır gösterim yapmaktadır.Okullarda Eylül ayında baslayarak randevu alınır, alınan randevu tarıhden 2-3 gun önce firma yetkılerı okulu ziyaret ederek sınıfları dolaşır öğrencılere fılmi ne zaman izletileyeceği, fılm hakkında bilgi verilir ve okulun panolarına film ile ilgi afişler asılır. Film izletme zamanı fırma yetkılerı okulun gösterdıği uygun alana gereklı malzemlerını kurar. Öğrenciler salonun kapasitesine göre ıcerı alınır biletlerı alınan öğrencilere film 3d ise gözlük verilir. Film bitiminde gözlükler toplanır. Okulda bilet ücretleri okulun bulunduğu il ve semte göre değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak her ilde 3 tl olarak satış yoğunluğu vardır. Okul aile birliği satış işlemini gerçekleştirir. Gösteriler bittikten sonra kazanılan meblağının anlaşmaya göre bir kısmı Okul Aile Birliğine bağış yapılır. Kazanç sistemini öğrenmek ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ve-ga Organizasyon Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Ve-ga Organizasyon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR