Vatan Kargo

Vatan Kargo Bayilik Açıklaması

Vatan Kargo Bayilik

Vatan Kargo Bayilik Haakında Firma Tanıtımı: 2012 YILINDA KURULMUŞ OLUP 2016 YILI İTİBARİ İLE YURTİÇİ KARGO TAŞIMACILIĞI FAALİYETİNE GİRİLMİŞTİR TÜRKİYENİN BİRÇOK NOKTALARINA TAŞIMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. Vatan Kargo ve Lojistik 2006 yılında kurulmuş olup, Yurtiçi ve Yurtdışı ambar sevkiyatı yapan Vatan Lojistik Ambar Kolektif Şirketi ünvanı ile lojistik sektörüne ilk adımını atmıştır. Afrika Avrupa ve Asya Ülkelerine Endüstri Sanayi, Sağlık, Gıda Alanında birçok firmanın çözüm ortağıyız. 

Vatan Kargo Bayilik Konusudur. 

 Vatan Kargo Bayilik ve Bayilik Şartları Vatan Kargo ve Lojistik, 25 çalışanı ile, 2016 Yılının ilk yarısında araç filosu, 25.000 m2 depolama alanı , günlük 3.000 teslimat noktası ve 10.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde toplam 800 Acente ve şube dağıtım ağını olusturmaya çalışan, iş ortaklarına özel çözümler üreten Kargo ve Lojistik firmasıdır.

HEDEFİMİZ ; 2016 ilk çeyreğinde 200 Şube veya Acente, 2016 yıl sonunda 500 Acente veya Şube 2017 yıl sonu itibari ile 800 ve üstü Şube veya Acente hedefimiz ile emin adımlar ile yürümekteyiz. Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik, promosyon vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan Vatan Kargo ve Lojisitik, hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 Firma ismi: VATAN KARGO Vatan Kargo Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Vatan Kargo Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Vatan Kargo Bayilik Hizmetleri

  • Konteyner Taşımacılığı
  • Gıda Taşımacılığı Hizmetleri
  • Soğuk Hava Taşımacılık Hizmetleri
  • Parsiyel Taşıma Hizmetleri
  • Komple Taşımacılık Hizmetleri
  • Ev Teslimatı Hizmetleri
  • Bölgesel Taşımacılık Hizmetleri

Vatan Kargo Bayilik Şartları

Vatan Kargo Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: ACENTE VERİLECEK KİŞİ KARGO ALANINDA HİZMET SAĞLIYABİLMELİ İŞİNİN CİDDİYETİNDE OLMALI MARKAYI BELLİ BİR SEVİYEYE BÖLGESİNDE GETİREBİLMELİ. VATAN KARGO GİRİŞİMCİLERE BÜYÜK DESTEĞİ OLAN BİR ŞİRKET ACENTENİN TÜM MALZEMELERİNİ ÜCRETSİZ MERKEZ VERMEKTEDİR.MARKA ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

 

Vatan Kargo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR