Vatan Kargo

Vatan Kargo Lojistik Sektöründeki Faaliyetlerini 2006’Dan Bu Yana Sürdürmektedir. Yurt Içi Ve Yurt Dışı Ambar Sevkiyatı Gerçekleştiren Vatan Kargo Büyümesini Bayilik Vererek Sürdürmektedir.

Vatan Kargo Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Vatan Kargo Bayilik Şartları

Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Sermaye Gereksinimini Karşılamak
Zaman Ve Personel Yönetiminde Deneyimi Bulunmak

Vatan Kargo Bayilik Açıklaması

Vatan Kargo Bayilik

Vatan Kargo lojistik sektörü içinde yurt içi ve yurt dışı ambar sevkiyatı ile faaliyet göstermektedir. Pek çok ülkenin çözüm ortağı olan marka iş ortaklarına özel çözümler üreten bir kargo ve lojistik firması olarak sunduğu yaratıcı çözümler ile bulunduğu pazarda rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır. Tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarına en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmayı amaç edinen Vatan Kargo şube dağıtım ağını genişletmeye çalışmakta ve lojistik sektöründe bayilik veren firmalar arasında girişimcilerine sağladığı avantajlar ile dikkat çekmektedir. Gelişen teknolojiden yararlanarak yenilikçi lojistik çözümler üreten marka tüketicilerine en kaliteli hizmeti minimum maliyet ile sunmayı bir numaralı hedefi olarak kabul etmektedir.

Vatan Kargo Bayilik Şartları

Vatan Kargo bayilik alan girişimcilerden bayilik alınan bölgenin potansiyeline göre marka bedeli talep etmemektedir. Seçilen lokasyonda açılacak olan işletmenin iç ve dış dizaynının Vatan Kargo standartlarına göre düzenlenmesi talep edilmektedir. Vatan Kargo bayilerinde bulunması gereken Yurtiçi Kargo Acente Yetki Belgesi olan G3 belgesi Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınmaktadır. Vatan Kargo bayilik alacak girişimcilerden Banka Teminat Mektubu ya da nakit teminat talep etmektedir. Talep edilecek olan banka teminat mektubu ya da nakit teminat tutarı açılacak olan şubenin işlem hacmine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bayilik alacak olan kişilerin temiz bir ticari sicile ve başarılı bir iş geçmişine sahip olmasına özen gösterilmektedir.

Bayilik almak isteyen girişimci ile yapılan görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşma sağlandığından sözleşme imzalanmaktadır. Şube kurulumu yaklaşık 30 gün sürmektedir. 

Vatan Kargo Bayilik Avantajları

Vatan Kargo bayilik alan girişimcilerine tabela, alarm sistemi, güvenlik kameraları, bilgisayarlar, yazıcılar, barkod okuyucu ve yazıcıları yani acentede kullanılması gereken tüm malzemelerini ücretsiz olarak temin etmektedir. Rekabette avantaj sağlamak adına hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen marka bayilerine sürekli genişleyen bir müşteri ağına hizmet verme avantajı sunmaktadır. Marka yetkilileri reklam ve tanıtım desteği sağlayarak şubelerinin daha hızlı büyümesine de katkıda bulunmaktadır. Müşterilerine sağladığı ücret avantajı ile de rakipleriyle olan rekabetinde öne çıkan marka hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla sunduğu hizmeti ile giderek daha fazla tercih edilmektedir. Bu durum hem markanın hem de bayilerinin pazardan aldığı payı artırmasını mümkün kılmaktadır.

Vatan Kargo Bayilik Destekleri

Vatan Kargo bayilik alan girişimcilerine bölge koruması, personel desteği, pazarlama desteği ve reklam desteği başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlamaktadır. Bayileri ile sürekli koordinasyon içerisinde bulunan Vatan Kargo hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin yükseltilmesi için çalışmalarına düzenli olarak devam etmektedir. Bayilerinin karşılaşabileceği sorunları önceden önlemeyi prensip edinen marka, herhangi bir sorun yaşanması durumunda ise en kısa sürede gerekli müdahalelerde bulunarak süreçlerin aksamadan devam etmesini sağlamaktadır. 

Bulunduğu sektörde en iyi hizmeti sunabilmek adına markalaşmak Vatan Kargo’nun en büyük hedefleri arasında yer almaktadır. Vatan Kargo bayilik veren diğer kargo şirketlerine göre sunduğu yatırım avantajları ile bu alanda faaliyet göstermek isteyen girişimcilerin dikkatini çekmektedir. Siz de lojistik sektöründe yer almak ve bayiliğini aldığınız marka ile birlikte büyüyerek en kısa sürede karlılığı yüksek bir işletmenin sahibi olmak istiyorsanız bayilik başvurunuzu Vatan Kargo’ya iletebilirsiniz. Vatan Kargo bayilik başvuruları markanın web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

 

Vatan Kargo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR