Uzmanel Oto Ekspertiz

Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik Açıklaması

Uzmanel Oto Ekspertiz

Uzmanel Oto Ekspertiz firması olarak 2016 itibarı ile siz değerli müşterilerimiz için ekspertiz faaliyetlerimize başladık. Bayrampaşa İstanbul’da hizmet vermeye başlayan firmamız sektörde yeni olmasına rağmen bünyesinde bulundurduğu gerekli ve son teknoloji araçlar ve kadrosuna kattığı alanında uzman kişiler ile sizlere ihtiyacınız olan hizmeti vermek ilkesiyle yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyetini en temel ilke olarak belirleyen firmamız talep ettiğiniz şekilde oto ekspertiz işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Araç bakım ve onarım konularında elde ettiğimiz tecrübeleri oto ekspertiz ile siz değerli müşterilerimize aktarmayı amaçlamaktayız. İkinci el bir araç almak isteyen fakat konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan vatandaşlarımız için sunduğumuz bu hizmetle almak istediğiniz parçayı çeşitli süreçlerden geçirerek inceleme altına alıyoruz. Bu esnada aracın her parçası ile ilgili kontroller ve testler yürütülmektedir. Bu incelemeler bittikten sonra size sunduğumuz rapor ile araçta daha önce meydana gelmiş kullanımdan ya da kazadan kaynaklanan sıkıntıları belirtiyoruz. Parçaların tek tek incelenmesi sonucu herhangi bir parçada hasar ya da işlevini yerine getirememe gibi bir durum tespit edilirse sizleri yine aynı şekilde bu konu hakkında da bilgilendiriyoruz. İşinde uzman teknisyenlerimiz sizler için sorunları belirlerken herhangi bir hatanın meydana gelmemesine de özen göstermektedirler. İşimizi büyük bir ciddiyetle yaptığımız için sizlere hiçbir şekilde herhangi bir yanlış bilgilendirme yapılmaz. Saptanan verilerin rapor haline getirilmesi de yine aynı şekilde uzman ekibimiz tarafından bilgisayar ortamında, teknolojik ekipler ve teknik bir bağlamda yapılmaktadır.

Oto ekspertiz işlemi özellikle son yıllarda ikinci el bir araç almak isteyen kişiler tarafından oldukça popüler bir hale gelmiştir. Özellikle İstanbul gibi yoğun trafiğe sahip bir şehirde araçların en güvenli şekilde yola çıkması gerektiği düşünüldüğünde, oto ekspertiz hizmeti güvenlik açısından hayati bir önem taşımaktadır. Araçtaki problemlerin tespiti sırasında kullanılan cihazlar da bu güvenlik bağlamında en önemli maddeyi oluşturmaktadırlar. Kullandığımız sertifikalı, birçok denetimden geçmiş ve tüm dünyada kullanılan araçlar ile aracınızdaki problemleri tespit ederken herhangi bir yanılma payının da önüne geçmiş oluyoruz. Böylece sizi hem can güvenliğinizi tehlike altına atmaktan hem de maddi külfetten kurtarmış oluyoruz.

Siz de aracınız için oto ekspertiz hizmeti almanın öneminin farkındaysanız ve kaliteli bir hizmet alıp aldığınız hizmetten memnun kalarak araç alımınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak fiyat bilgisi ve işlemin gerçekleştirileceği zamanla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR