Uniart 3 Boyut Dekor

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler

Uniart 3 boyut dekor Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Uniart 3 boyut dekor Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Unisbul.com, 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören 2 gencin, part-time iş bulamamasından dolayı tüm gençlere iş bulacak bir site kurma fikriyle ortaya çıkmıştır.

Unisbul.com, birçok üniversiteli gencin okurken part time çalışmasına öncülük ederek, iş dünyası ile üniversiteler arasında bir köprü görevi görmeye devam ediyor.

Üniversite öğrencisi, yeni mezun ve liseli gençlere part time işler ve staj imkanı sunmakta, dünyanın önde gelen iş adamları, yazar ve sanatçılarıyla, üniversiteden hocalarla röportaj yaparak üniversite öğrencilerini iş dünyasına hazırlamaktadır. Ayrıca işe yeni başlayacak geçlerin kendilerini ifade edebilmelerine yönelik çalışmalar da devam etmektedir.

Unisbul.com, şirketlerin tam zamanlı, part-time eleman, dönemsel eleman, stajyer, freelance eleman ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilecekleri ve hızlı dönüş alabilecekleri en doğru yoldur..

Unisbul.com 400.000’i aşkın üniversite öğrencisi, yeni mezun ve lise mezunu genç aday havuzuyla part-time iş sektöründe önemli bir dinamik oluşturmaktadır.

Uniart 3 boyut dekor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR