1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Superonline

Superonline

Turkcell Superonline da, Türkiye'nin en yenilikçi internet servis sağlayıcısı olarak kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veriyor.

Hizmet Sektörü

İnternet servis sağlayıcıları bilgisayarlarınızdan ve mobil cihazlarınızdan internete ulaşabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlıyor. İnternet servis sağlayıcı sayesinde internetteki tüm sunucular arasındaki bağlantılar kuruluyor, e-postalar alınıyor ve internet üzerinde yapılmak istenilen her şey gerçekleştiriliyor.

Turkcell Superonline da, Türkiye'nin en yenilikçi internet servis sağlayıcısı olarak kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veriyor. Turkcell grup şirketlerinden biri olan Superonline; bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunuyor. Türkiye'nin her köşesine kesintisiz ve kaliteli interneti taşımayı hedefleyerek bu alanda yatırımlarını sürdüren Turkcell'in fiber ağı 3 milyon evin ve işyerinin kapısına kadar gidiyor.

Superonline Türkiye’nin En İyi İnternet Servis Sağlayıcısı Olma İddiasını Sürdürüyor

Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı olan ve bu konudaki iddiasını çalışmaları ile destekleyen Superonline bayilik vermeye devam ediyor. Kendi fiber optik yapısına sahip olan Superonline Türkiye’de 1000 Mbps hız sunan ilk internet sağlayıcısı marka olarak biliniyor. Altyapıya düzenli yatırım yapan Superonline, bu yatırımlarının ve sürekli geliştirilmeye çalışılan hizmet kalitesinin sonucu olarak Avrupa’da en çok aboneye sahip olan ilk beş internet sağlayıcısı arasında yer alıyor. Superonline hizmet vermeye başladığı günden bu yana bayilik vererek hizmet ağını genişletmeyi ve daha fazla müşteriye daha kaliteli hizmet sunabilmeyi hedefliyor.

Superonline bayilik alabilmek için ilk olarak markanın internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Değerlendirmenin olumlu sonuçlanması ile birlikte girişimci adayı Superonline ailesine katılıyor. Superonline fiber kablosuz internet hizmetini pek çok bölgeye ulaştırmayı hedefliyor. Sunduğu hizmetleri her bölgeye ulaştırmayı ve kitlesel yaygınlık kazandırmayı amaçlayan marka alt yapı çalışmalarına ağırlık veriyor. Superonline bu yıl içerisinde İstanbul’da çok sayıda yeni bayilik açmayı planlasa da pek çok farklı il için de bayilik başvurusunu kabul ediyor.

Superonline Bayilik İçin Nasıl Başvuruda Bulunulur?

Superonline bayilik almak için markanın belirlediği başlangıç ve yatırım bedellerinin girişimci tarafından karşılanması gerekiyor. Söz konusu bedeller bölgeye göre değişiklik gösterebildiğinden en güncel bilgilere Superonline ile iletişim kurularak ulaşılabiliyor. Superonline bayilik alan girişimcilerin ödediği yatırım ve başlangıç bedellerine karşılık marka; AR-GE, ekipman, pazarlama, proje desteği, personel eğitimi, insan kaynakları, çalışan sorumluluğu, işveren sorumluluğu, takım çalışması, müşteri ilişkileri yönetimi, kalite kontrol ve teknik servis gibi alanlarda destekler sağlıyor. 

İnternet bağlantısına sahip olmak isteyen herkesin bir internet servis sağlayıcıdan hizmet almasının zorunlu olması bu alanda faaliyet gösteren kurumların ve sundukları hizmetlerin çeşitliliğinin artmasına yol açıyor. Giderek büyüyen ve gösterdiği gelişme sonucu hizmet çeşitliliği artan bu pazar girişimcilerine sürekli ve yüksek karlılık olanağı sağlıyor. Tabii ki alternatiflerin artması sonucu tüketicilere de daha kaliteli ve avantajlı hizmetler sunulabiliyor. 

Bilişim ve telekomünikasyon sektöründe bayilik almak istiyorsanız siz de Superonline bayilik almak için başvuruda bulunabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Superonline’ın ürün seçeneklerindeki çeşitlilik sayesinde müşterilerinize ihtiyaç duydukları en uygun ürün ve hizmetleri sunabilir, böylece verdiğiniz kaliteli hizmet sayesinde piyasadaki rakiplerinizin arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.

  1. İletişim Hizmetleri

Superonline Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Superonline Şartlar & Koşullar

  • Yurtdışı Eğitimin önemini benimsemiş ve bu konuda tecrübeye sahip
  • İşinin başında durup vakit ayırabilecek özgürlükte ve istekte
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • Müşteri ilişkilerinde sabırlı
  • Sonuç odaklı
  • Bölgeyi iyi tanıyan

Superonline Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör