Tuna Ev

Tuna Ev Bayilik Açıklaması

Tuna Ev Bayilik

Tuna Ev Bayilik Hakkında : Tuna 40 yılı aşkın bir süredir mobilyada ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyacak kriterleri oluşturmak ve uygulamak vizyonunu ilke edinmiş bir MARKADIR. Bu vizyonun bir parçası olarak 1970 yılında başlayan süreç,1992 yılında bir ilke imza atılarak asırlık dünya markası Girsberger ile kurduğu ortaklıkla ofis koltuğu sektörünün ergonomi, inovasyon, fonksiyon kriterleri ile tanıştırılmasını sağlamıştır. 

 Tuna Ev Bayilik ve Bayilik BaşvurusuGeçmişinden ve deneyimlerinden güç alarak geleceği biçimlendirmek için yenilikçi fikirleri uygulamaya devam eden Tuna Markası, kalitenin detaylardaki mükemmellikten oluştuğu bilinciyle yatırımlarını yönlendirmektedir. Tasarımın evrensel bir değer olduğu ve yaşamımızda oluşturduğu katma değerin bilinciyle tasarımı ve tasarımcıları destekleyen politikalarımız markamızın en önemli yapıtaşlarından birisidir. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini ve önceliklerini dikkate alarak hep birlikte oluşturmaya çalıştığımız uyum geleceğimize yön veren uygulamalarımızla yolumuzu aydınlatacaktır. Aklın yol göstericiliğinde, gücümüzle sektörümüze yeni güzellikler katmak en önemli önceliklerimiz arasındadır.

Tuna Ev Bayilikler Veriyor

Türkiye'nin mobilya sektöründe lider firmalardan biri olan Tuna Ev, Türkiye'deki satış noktaları ağını güçlendirecek. Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Tuna Ev, karşılaştığı yoğun talepler sonucunda satış noktalarını arttırma kararı aldı.

Tuna Çelik ismiyle mobilya sektörünün son 43 yılına damgasını vuran ve bugün ev mobilyaları konusunda Türkiye'nin en önemli isimlerinden biri olan Tuna Ev, büyümeye devam ediyor. Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, bu gelişim ve teknolojileri 43 yıldır mobilya sektörüne taşıyan Tuna Ev, kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı ve modern ürünleri sunuyor. Tuna Ev mobilyaları, Silivri – Kınalı mevkiindeki 40 bin metrekarelik fabrikada üretiliyor.

Fabrikanın yanında 15 bin m2'ye yayılan İstanbul'un en büyük showroomu bulunuyor. Yemek odasından yatak odasına kadar her ihtiyaca yönelik mobilya ve aksesuarları ile evlere şık ve modern dekorasyon çözümleri sunan Tuna Ev Satış ve Pazarlama Bölüm Başkanı Murat Akdağ "Tuna Ev olarak tüketiciye sunduğumuz kalite, çeşitlilik, konfor ve tasarımlarımızla sektörde her zaman bir adım önde olduk. Tüketiciye yıllardır en iyisini sunduk. Gördüğümüz yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Ancak amacımız her köşe başında bulunmak kadar yaygınlaşmak değil.

Daha seçkin, sektör açısından bulunmamız gereken ve tüketicinin kolay ulaşabileceği noktalarda bulunmak istiyoruz. Dolayısıyla sadece sayısal olarak büyümeye değil, nitelik olarak gelişmeye önem veriyoruz. İş ortaklığı taleplerini değerlendirme kriterlerimiz arasında öncelikle firmamızın misyon ve vizyonuna uygun, Tuna Ev'i en iyi şekilde temsil edecek, mobilya sektöründe deneyimli kişiler yer alacak.

İstanbul'da mağaza sayımızı arttırmaya devam ederken; özellikle öncelik olarak Gaziantep, Adana, Bursa, İzmir, Samsun ve Edirne'de yaşayan tüketicileri Tuna Ev ürünleri ile buluşturmayı hedefliyoruz'' dedi. 2013 yılının kendileri için oldukça verimli geçtiğine değinen Akdağ '' Son 5 yılda hayata geçirdiğimiz inovatif ürünlerle rakiplerimiz arasından sıyrıldık. Bugüne kadar 8 patentli ürün geliştirdik. Son dönemde en dikkat çekici buluşumuz ise kokulu mobilyamız oldu. 1 yıl süren AR_GE çalışmasının ardından piyasaya sunduğumuz kokulu koltuğumuz beklediğimizden fazla ilgi gördü. İnovatif ürünler üzerine çalışmalarımız devam edecek'' dedi. 

Tuna Ev Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR