1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Trend Makina ve Kimya

Trend Makina ve Kimya

Trend Makina ve Kimya bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Trend Makina ve Kimya bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hizmet Sektörü

NEDEN BİZ?

Trend Makine ve Kimya ihtiyaçlarınızı analiz eder ve en uygun çözümleri projelendirme hizmeti vererek sunar. Uzman ekibimiz, satış öncesinde kapasite analizleri ve projelendirme hizmetleri, satış sonrasında ise teknik servis, eğitim ve bakım hizmetleri vererek müşterilerine eksiksiz çözümler sağlamaktadır.

Trend Makina ve Kimya, TRENDi Yakala sloganıyla yeni teknolojileri izler, müşterilerine getireceği katma değerleri analiz eder ve müşterilerine en uygun şartlarda sunar.
Sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı stoğunu bulunduran Trend Makina ve Kimya, müşteri taleplerine anında geri dönüşler sağlar ve müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar hızlı ürün ve hizmet desteği vermektedir.
Kuru Temizleme ve Endüstriyel çamaşırhane sektörlerinde 21 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip kadrosuyla 2012 yılında kurulan Trend Makine ve Teçhizat Kimya Sanayi Tic. Ltd. Şti., Türkiye ve civar ülkelerde kuru temizleme, ıslak temizleme (wet clean) ve endüstriyel çamaşırhane sektörüne Makine, Kimyasal ve Sarf Malzeme tedariği sağlamaktadır.

Alanında dünya lideri olmuş firmalarla partnerlik yapan Trend Makine ve Kimya, son teknoloji ile üretilen, sağlam, dayanıklı, güvenilir ve üst düzey kuru temizleme makinaları, endüstriyel çamaşır yıkama ve sıkma makinaları ile kurutma makinaları, hijyen bariyerli yıkama ve sıkma makinaları, silindir ütü makinaları, katlama makinaları havlu katlama makinaları, gelişmiş ütü robotları, üniversal ütü robotları, el ütü bordları (paskaralar), pres ütüler, manken ütüler, pantolon ütüleme robotları, ambalajlama makinaları, otomatik gömlek katlama makinaları ve elbise konveyörlerini müşterilerine sunmaktadır.

Kuru temizleme ve çamaşırhane sektörünün önde gelen kimyasal malzeme üreticisi SEITZ’in Türkiye dahil 23 ülkede tek yetkili distribütörü olan Trend Makina ve Kimya, her türlü iş modeli için gerekli ve etkili kimyasal malzemeyi müşterileri ile buluşturmaktadır. Trend Makina ve Kimya gelişen teknoloji ile üretilerek Avrupa pazarına sunulan kimyasal ürünler için Türkiye’de eğitim seminerleri düzenleyip eşzamanlı olarak Türkiye’de müşterilerine sunmaktadır.

Sunmuş olduğu modern makine ve üstün kimyasallarının yanında Trend Makine ve Kimya, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü sarf malzemeyi en üstün kalitede ve en uygun fiyatla müşterilerine sağlamaya devam etmektedir.

Trend Makina ve Kimya, makina, kimyasal ve sarf tedariğinde bulunurken, çevre ve insan sağlığını dikkate almakta; gelecek nesillere daha güzel bir dünya verebilmek için çevre ve doğa dostu ekolojik ürünleri müşterilerine öncelikli olarak sunmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm bu kalemler için Trend Makine ve Kimya ihtiyaçlarınızı analiz eder ve en uygun çözümleri projelendirme hizmeti vererek sunar. Uzman ekibimiz, satış öncesinde kapasite analizleri ve projelendirme hizmetleri, satış sonrasında ise teknik servis, eğitim ve bakım hizmetleri vererek müşterilerine eksiksiz çözümler sağlamaktadır.

Trend Makina ve Kimya, TRENDi Yakala sloganıyla yeni teknolojileri izler, müşterilerine getireceği katma değerleri analiz eder ve müşterilerine en uygun şartlarda sunar. Bundan dolayı, Trend Makine ve Kimya sektörde her zaman getirdiği yeniliklerle anıldığı gibi müşterilerinin de son teknoloji ve yeniliklerle TRENDi Yakalamalarını sağlar.

Trend Makine ve Kimya olarak müşterilerimizi her zaman için stratejik iş ortağı görmekteyiz. En büyük hazinesinin müşterileri olduğunu düşünen Trend Makine ve Kimya, müşterilerine yakın durarak ihtiyaçlarını analiz eder, bu kapsamda en doğru, en teknolojik ve en ekonomik çözümleri sunar ve sonunda Başarıya Giden Yol’da müşterileriyle hep yan yanadır.

Rekabet gücünün ana unsuru “fark yaratmak“ tır. Trend Makine ve Kimya monotonluktan ve tek düzelikten uzak, yaratıcılığı, yenilikçiliği ve aykırıcılığı ön planda tutarak yeni teknolojileri müşterilerine sunar.

Sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı stoğunu bulunduran Trend Makina ve Kimya, müşteri taleplerine anında geri dönüşler sağlar ve müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar hızlı ürün ve hizmet desteği vermektedir.

Müşterilerine en kaliteli ürün tedariğini en ekonomik şartlarda vermeyi amaçlayan Trend Makina ve Kimya, satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da müşterilerinin yanındadır.
 

  1. Kuru Temizleme

Trend Makina ve Kimya Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Trend Makina ve Kimya Şartlar & Koşullar

  • Girişimci bir ruha sahip olmak,
  • Giyimine özen göstermek
  • Bilgisayar kullanım bilgisi iyi derecede olan
  • İnsan ilişkilerinde güçlü
  • İşini önemseyen

Trend Makina ve Kimya Fotoğraflar

Trend Makina ve Kimya 0
Trend Makina ve Kimya 1
Trend Makina ve Kimya 2
Trend Makina ve Kimya 3

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör