Tombiş

Tombiş Bayilik Açıklaması

Tombiş Bayilik  Tombiş Bayilik ve Bayilik Şartları TOMBİŞ, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka olmanın yanında, ulusal standarda ve kaliteye sahiptir. Eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır. Ticari, idari ve personel konularında sağlanan destekle, başarı şansı arttırılmaktadır. 

Bayilik veren firmanın araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanılmaktadır. Ulusal ve uluslar arası pazarlama ve tanıtım çalışmaları bayilik veren firma tarafından yapıldığı için, reklam ve tanıtım giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.

 Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır. İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır. 

Tombiş Bayilik Ürün Hizmet Kapsamı :Fast Food - Restoran 

Bayilik Veren Firma : Tombiş 

Firmanın Kuruluş Yılı : 1990

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2007 

Bayilik Sayısı : 20 

Bayilik Giriş Bedeli : --Gerekli Ortalama Sermaye : 250.000 Bin TL

Tombiş Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; işletme ve yönetici vasıflarına sahip, insan ilişkileri yüksek, işin başında durabilecek ve yeterli finansman güce sahip olması. İşyerinde aranan şartlar; yaya ve araç trafiği yoğun olan ana cadde üzerinde minimum 100 m2, ön cephesi en az 5 m ve baca iznine sahip emlaklar. AVM için minimum 25 m2, ön cephe en az 4 m - 5 m.

Tombiş Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Tombiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR