1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Tepe Home A.Ş.

Tepe Home A.Ş.

Tepe Home A.Ş. bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Tepe Home A.Ş. bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

hakkımızda

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı   olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en   büyük mağazalar zinciridir. Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent   Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 6 mağaza 13 bayi 2 depo 1 fabrika ve   110.000 m2’yi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home’un faaliyet gösterdiği   mağazaların  2'si İstanbul’da, 3'ü Ankara’da, birer tanesi ise Adana, Alanya, İzmir Diyarbakır,  Elazığ, Eskişehir,İzmit, Kayseri, Kıbrıs, Sivas,  Tekirdağ, Trabzon, Isparta,Tokat,Gaziantep'te bulunmaktadır. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

 

‘’Mutluluk evinizde başlar’’ felsefesi ile yola çıktığımız ve mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

Yaratıcı fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında ‘’Daha İleriye, En İyiye’’ vizyonumuz ile tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

VİZYON

Türkiye’de lider ilk 10 marka arasında yer almak.

MİSYON

Tüketicilerimizin ve dekorseverlerin stil gustosunu geliştirmek, zenginleştirmek ve yaşam

tarzlarına yönelik çözümler sunmak.

  1. Ofis Mobilyaları
  2. Mobilya

Tepe Home A.Ş. Bayilik Destekleri

Tepe Home A.Ş. Şartlar & Koşullar

Tepe Home A.Ş. Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör