Teleset Mobilya

Teleset Mobilya Bayilik Açıklaması

Teleset Mobilya Bayilik

Klişelerden uzaklaşıp her evi kendine özgü bir dünya haline getirmek için 50 yılı aşkın süredir durmadan çalışan ve üreten Teleset, modüler mobilya ürünleriyle sektörün önde gelen firmalarından biri. Teleset Mobilya Bayilik Yaşam kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için büyük bir özveriyle çalışan Teleset, mobilya alışkanlıklarını ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak çalışıyor. Yaşamdan ilham alarak tasarımlarına hayat veren Teleset, modern hayatın mobilya ihtiyaçlarını karşılayan projeler üreterek rahat ve fonksiyonel yaşam alanları sunuyor.

Kurulduğu günden bugüne bayi sayısını hızla artıran; teknolojideki gelişmeleri ve trendleri yakından izleyerek ürün geliştiren, işlevselliği rahatlık ve zarafetle birleştiren Teleset, 2013 ürün yelpazesindeki yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları, genç odaları ve her eve uyum sağlayan tekil ürünleri ile sizleri tanışmaya çağırıyor. 

Teleset Mobilya Kalite Politikamız Kurum kültürünü, Toplam Kalite yönetimine uygun hale getirerek mobilya sektöründe rekabet gücümüzü artırmak, ulusal ve uluslararası standartlar uygun üretim yaparak dünya markası olmak, oluşan güveni korumak ve artırmak temel amacımızdır. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkemizdir. Rekabetçi, pazar şartlarına duyarlı, kaliteli ürün ve hizmeti rakiplerimize göre daha uygun maliyetle zamanında ve sürekli olarak sağlamayı, sürekli gelişmeyi hedefliyoruz. Sıfır hata ile çalışacağız, zira hataları oluşmadan önlemek şirket kültürümüzdür.

Ürün ve hizmetlerimizde farklılık oluşturmak, ürün tasarımında müşteri odaklılık, üst yönetimin önderliği ve çalışanlarımızın katılımı, sürekli iyileştirmeye olanak sağlamak verimliliği arttırmak hedefimizdir. Çalışanlarımızın ilke ve hedeflerimizi benimsemeleri, eğitimlerinde süreklilik işbirliği ve dayanışma ile güvene detaylı bir çalışma ortamını hep birlikte oluşturmaktayız. Ölçülebilir verilere dayanarak tüm süreçlerimizi denetim altına almak ve yönetmek şirketimizin devamlılığını sağlayıp mükemmelliğe ulaşmak için seçtiğimiz yoldur.

 

Teleset Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR