Tarihi Karaköy Börekçisi

Asırlık Lezzetleri 1941 Yılından Beri Tüketicilere Sunan Tarihi Karaköy Börekçisi Iki Ayrı Konseptle Türkiye Geneline Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik bütçesi lokasyona ve bayilik konseptine göre değişse de ortalama olarak 250 bin TL dolaylarındadır.

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Miktarının Karşılanması
Müşteri Memnuniyetine önem Verilmesi
Yoğun Yaya Trafiğinin Fazla Olduğu Yerlerde İşletme Bulunması
Hizmet Kalitesinin Yüksek Tutulması
İşletmenin Hijyen Standartlarının Yükseltilmesi

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Açıklaması

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik

Bayilik veren firmalar arasında köklü geçmişi ile bir adım öne çıkan Tarihi Karaköy Börekçisi; Türkiye genelinde franchise veriyor. Geçmişi 1800’lü yıllara dayanan ve 1941 yılından bu yana leziz tatlarıyla halkın beğenisini kazanan Tarihi Karaköy Börekçisi girişimcilere yüksek kazançlı bir iş sahibi olma imkanı sunuyor. 

Ev yapımı böreklerinde en kaliteli malzemeleri kullanan; adı her daim lezzetle bir anılan ve doğallıktan ödün vermeyen Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almak isteyen girişimcilere iki ayrı bayilik konsepti sunuyor. 

Bu yazımızda Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almak isteyenlere özel bilgiler bulabilirsiniz. Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik şartları ve Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik bütçesi ile ilgili kapsamlı detaylar yazımızın devamında…

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Şartları

Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almayı düşünenlere Çıtı Pıtı ve Tarihi Karaköy Börekçisi Cafe Restaurant olmak üzere iki ayrı bayilik konsepti sunmaktadır. Çıtı Pıtı konseptinde yalnızca unlu mamul ve tatlı ürünler satılırken, Tarihi Karaköy Börekçisi Cafe Restaurant konseptinde dünya mutfağından seçmeler ve geleneksek Tarihi Karaköy Börekçisi lezzetleri müşterilere sunulmaktadır. Her iki bayilik konsepti arasında yatırım bütçesi ve gerekli şartlar ile ilgili farklılık bulunmaktadır. Ancak Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almak isteyenlerin ortalama 250 bin TL’lik sermayeye ihtiyaç duyacakları bilinmektedir. Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik başvurusu yapmaları ve firma yetkilileri ile yüz yüze görüşmeleri gerekir. 

Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik alabilmek için işlek caddelerde yoğun yaya trafiğinin olduğu bölgelerde işletme bulunması gerekir. İşletmenin bulunması ve yatırım sermayesine sahip olunmasının yanı sıra girişimcilerin şirket değerlerini de benimsemesi gerekmektedir. Tarihi Karaköy Börekçisi marka bilinirliği yüksek, geçmişten günümüze müşterilerini güvenini kazanmayı başarmış köklü bir markadır. Bu nedenle müşterilerinin algısını değiştirebilecek tüm olasılıkları bayilik verirken düşünmektedir. Bu nedenle bayilik almak isteyenlerin girişimci bir ruha sahip olması, işletme için emek vermeye hazır olması, ortam hijyenini sağlaması gerekir. Aksi halde firma franchise sözleşmesini feshetme hakkına sahiptir. 

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Almanın Avantajları

Pastane bayilikleriCafe bayilikleriunlu mamul bayiliklerive restaurant bayilikleri almak isteyen ve tek seferde birden fazla faaliyet alanı olsun isteyen girişimciler Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik alarak karlı bir yatırım yapabilirler. Tarihi Karaköy Börekçisi franchise işletmelerine yüksek karlılık bırakmakta ve cirodan pay istememektedir. Birbirinden leziz ürünleri ile işletmelerin karlılığını arttıran; ürünlerinde yalnızca en doğal ve kaliteli malzemeleri kullanmayı tercih eden Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almak isteyenlere çoklu avantajlar sunmaktadır. 

Yüksek marka bilinirliği Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almanın en önemli avantajlarının başında yer alır. Tüketicilerin güvenini ve müşterilerinin sadakatini kazanmayı başaran Tarihi Karaköy Börekçisi marka değeri çok yüksek bir markadır. 

Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik almanın diğer bir avantajı da firmanın bayilerine sunduğu desteklerdir. Bölge koruması, reklam, pazarlama, eğitim ve lokasyon seçimi desteği sunan marka girişimcilerin başarısızlığını engellemektedir.  

Siz de yıllardır varlığını sürdüren ve yıllandıkça güçlenen bir işletmenin franchiselığını almak isterseniz Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik ilanlarına göz gezdirebilirsiniz. Karlı ve prestijli bir işletme sahibi olmak için Tarihi Karaköy Börekçisi bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR