Tarhanacıoğlu

Tarhanacıoğlu Bayilik Açıklaması

Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik

Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik Hakkında : Tarhanacıoğlu Süt ürünleri 1993 yılında Kayseri de kurulmuştur. Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik Veriyor Günlük 300 lt süt ile üretime başlayan şirketimiz, ilk olarak yoğurt üretimine başlama kararı almıştır... Kurulduğu günden bugüne doğal ürün üretmeyi ilke edinen ve bu sayede adını duyuran şirketimiz geçen 18 yıl süresince doğallıktan taviz vermeden üretimlerine devam etmiştir. İlerleyen yıllarda üretim tesisini büyütüp teknolojik yenilikleri takip ederek günlük üretim kapasitesini 20000 litreye çıkarmıştır.

İkinci kuşağın bayrağı devraldığı bugünlerde yatırımlarına devam ederek hızla büyüyen şirketimiz müşteri memnuniyeti, Yenilikçi yapısı, üretimde hijyen ve sağlık kurallarına önem veren, ambalajdan, üretime kadar her noktada titizlikle davranıp, ürün yelpazesini genişleterek üretimine devam etmektedir. Firmamız 18 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile Üretim, pazarlama ve dağıtım ağı ile hizmet vermektedir.

Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri

  • Yoğurt
  • Süzme Yoğurt
  • Kaşar Peyniri
  • Tereyağ
  • Kaymak
  • Ayran

Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik Başvurusu

Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik, Tarhanacıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek konular hakkında bilgi alabilirler.

 

 

Tarhanacıoğlu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR