Suzuki

Suzuki Bayilik Açıklaması

Suzuki Otomobil Bayilik

 Suzuki Bayilik ve Suzuki Bayilik BaşvurusuSuzuki Hakkında : Yeni “MR Wagon” binek araç üretildi. Cami Automotiv Inc. Kanada firmasının toplam araç üretimi 2 milyon oldu. Yeni scooter “Address V50” ve “Address V50G” üretildi. Vietnam’da yeni motosiklet fabrikası üretime başladı. Hindistan’da motosiklet satışlarına başlandı.

Fiat ile beraber geliştirilen Sx4 Avrupa’da satışa sunuldu. GM’in payı %20’den %3’e düştü. “Wagon R” ‘ın satışı Japonya’da 2,5 milyona ulaştı. Tayland’daki motosiklet üretimi 5 milyona ulaştı. Yeni spor motosikleti olan “GSR400” üretildi. Suzuki ve Nissan iş ilişkisini artırma kararı aldı. Yeni SUV “Sx4” Japonya’da üretildi. “XL7” ve “Sx4” Amerika’da üretildi. Elektrikli konsept model olan “Mio” “Uluslararası Ev Bakımı & Rehabilitasyonu Sergisi 2006” ‘da tanıtıldı. Konsept araç olan “Project Splash” Paris Motor Show’da tanıtıldı. Yeni “Cervo”, mini binek araç üretildi.

Suzuki Otomobil Bayilik Başvurusu

Suzuki Otomobil Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler  Suzuki Otomobil Bayilik Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak firmaya yollamalı. 

Suzuki Otomobil Bayilik ve Suzuki Otomobil Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Suzuki Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR