Surprice Car Rentals

Surprice Car Rentals Bayilik Açıklaması

Surprice Car Rentals Bayilik

Surprice Araç Kiralama Bayilik Hakkında : Surprice car rentals Yunanistan merkezli hızlı büyüyen bir araç kiralama ağıdır.En üst düzey şirketlerinden biri haline gelerek,kısa sürede tüm ülke çapında bir motivasyonu yüksek ve tutkulu ağ oluşturmak ve korumak için başardık. Ağımızı güçlendirme ve genişletme girişiminde en son teknoloji sistemlerini yarattık. Bu sistemler bizim anlaşma yaptığımız ülkelerin filo ve rezervasyon yönetimlerini büyüttü. IT Departmanımız seyahat endüstrisinin en yeni ihtiyaçlarına göre sistemini her zaman güncel tutar. 

Surprice Araç Kiralama Bayilik Veriyor Sistemimiz şirketimizin operasyonundaki masrafları ve hataları en aza indiren ortaklarımızla bağlantılıdır. Sistem aslında uygunluk,onay,müşteri hizmeti ve hesap oluşturmayı otomatik bir şekilde yapar. Surprice car rentals faaliyetlerini Avrupa'daki en popüler ve yüksek turizm destinasyonlarında franchise yöntemiyle genişletmeye çalışıyor ve her bir ülkede master franchise firmasını arıyor.

Master franchisee bizi rakiplerimizden daha yükseğe taşıyan yüksek seviyede hizmet sunmak zorundadır ve araç kiralama pazarına dinamik bir şekilde girmek için üsler oluşturarak ana şirketin güvencesi altında devamlı olarak gelişecektir. Bunu başarmak için anlaşmalı ortaklarımıza seçilmiş rezervasyon sistemimizde gerekli eğitimi sunuyoruz.

Ayrıca pazarlama, filo, hesap oluşturma, satışlardan sonrası ve daha fazlası için destek veriyoruz ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Size araba kiralama işinde güvenilir ve iyi tanınan bir marka adı olmaya odaklanmış gelişen ve kararlı bir şirkete katılma fırsatı veriyoruz.

 

Surprice Car Rentals Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR