Sular Tarım Makinaları

Sular Tarım Makinaları Bayilik Açıklaması

Sular Tarım Makinaları Bayilik

Sular Tarım Makinaları Bayilik Hakkında : Sular şirketimiz, 2001 yıllından beri Şanlıurfa'da Harran Üniversitesi Makina Fabrikası'nda tamburlu sulama makinaları üretmektedir. Küresel ısınmanın etkilerinin hissedildiği dünyamızda suya her zamankinden daha fazla önem vermemiz gerekmektedir. Türkiye'de yapılan yanlış sulamalara Sular Sulama Makinaları'nın ekonomik ve su tasarrufu yapan uygulamalarıyla son verilecektir. 

Sular Tarım Makinaları Bayilik ve Bayilik Şartları Sular Tarım Makinaları Bayilik ve Bayilik Şartları 

Dünyada en az masrafla çalışan modern sulama sistemlerinden biri kabul edilen makinalarımızla çiftçilerimizin tarlalarındaki ürünlere istedikleri suyu dağıtmalarını, su, enerji ve işçilik tasarrufu da yaparak daha fazla üretim almalarını sağlamaktayız. SULAR Sulama Makinaları çiftçimizin kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Kullanımıyla, kalitesiyle çok kısa bir sürede üreticilerimizin vazgeçilmez bir sulama ekipmanı haline gelmiştir. Pazardaki diğer firmaların önüne geçmiş bulunan firmamızın ana üretimi ve uzmanlık alanı otomatik tamburlu sulama makinalarıdır. AR-GE çalışmalarımız da yanlızca sulama sistemleri ile ilgilidir. Üretim yelpazemizi çoğaltmayarak ve yanlızca uzmanlık alanımızdaki sulama makinalarının üretimi konusunda yoğunlaşarak siz müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, benimsemiş olduğumuz kaliteli üretim anlayışıyla, teknolojilerimizi devamlı yenileyerek üreticilerin taleplerine her zaman en iyi şekilde cevap vermek ve Sular Sulama Makinalarımızı bir dünya markası yapmaktır. Sular Sulama Makinaları olarak, otomatik tamburlu sulama makinalarımızla kısıtlı ülke suyumuzun ekonomik kullanılmasını sağlıyor, bu şekilde su, iş çilik ve enerji tasarrufuyla hem ürün artışına hem de ülkemizin zenginleşmesine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz müşterilerimize 365 gün, 24 saat boyunca verdiğimiz kaliteli servisimizi olanca hızıyla devam ettirmek ve pazardaki lider konumumuzu koruyarak pazar payımızı devamlı arttırmaktır. 

FİRMA İSMİ: SULAR TARIM MAKİNALARI TİC. VE SAN LTD. ŞTİ. 

BAYİLİK KATEGORİSİ: TARIM BAYİLİKLERİ 

KURULUŞ YILI: 2001 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5

Sular Tarım Makinaları Bayilik Şartları ve Destekleri

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Yatırıma bir makine satın alınarak başlanır, her satılan makine başına prim sistemiyle ilerler. BAYİLİK DESTEKLERİ: REKLAM DESTEĞİ

 

Sular Tarım Makinaları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR