1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Makineler
  3. Saypom

Saypom

Saypom bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Saypom bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Makineler

50000 ₺

Firmamız 1994 yılında Ankara Ostim Sanayi Sitesinde SAYGIN POMPA ünvanıyla santrifüj pompa imalatına  başlamıştır. Yatay milli kademeli pompalar ve dişli kutulu salyangoz pompaların imalatı ile başlayan ürün portföyümüze, 23 yıl içerisinde, üretim ve projelendirmedeki tecrübelerimizin de  ışığında salyangoz norm pompalar, yandan emişli pompalar, monoblok pompalar, dalgıç pompalar, dik milli derin kuyu pompaları, dikey milli kademeli pompalar, monofaze pompalar, sıcak akışkan pompaları dahil edilmiştir. Ürünlerimizde yüksek randıman ve uzun ömürlülük esas alınmıştır.

Pek çok büyükşehir belediyesinin içme suyu terfi hatlarında; şehir, kasaba, köy ve yerleşim merkezlerinin içme suyu şebekelerinde; zirai sulama ve yağmurlama sistemlerinde; ev, hastane, otel ve benzeri binaların hidrofor sistemlerinde; yangın ve yıkama tesislerinde; orta ve yüksek basınçlı  kazan beslemesinde; maden ocaklarında; enerji santrallerinde; endüstriyel tesislerde yüksek basınçlı sıvı iletiminde;  içinde büyük parçacık bulunmayan sıcak sular, atık veya tuzlu suların basılmasında; kızgın yağ kazanlarında proses pompaları olarak pompalarımız çalışmaktadır. Son yedi yıldır ise Gaziantep şubemizde üretimimiz devam etmekte olup Irak ve Suriye’ye petrol tesislerinde kullanılan  kızgın yağ, mazot ve soğutma kulelerinde çalışan pompalar gönderilmektedir.

Gaziantep’te faaliyet gösteren firmamız şube olarak devam ederken merkezimizi 1 Aralık 2016 tarihinden itibaren Kastamonu Yeni Sanayi Sitesi’ne almış bulunmaktayız.

 

 
  1. Üretim ve İşleme Makineleri
  2. Düğün, Davet ve Organizasyon

Saypom Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Saypom Şartlar & Koşullar

  • Para Kazanmanız ve Daha iyi Geçinmeniz için Şartımız Yoktur.

Saypom Fotoğraflar

Makineler Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör