Saypom

Saypom Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Belirtilen bütçe tutarı ilk alım tutarı olup,ilk 15 bayilik için bayilik bedeli alınmayacaktır.İlk alıma mahsus ödeme teslimattan önce %50 peşin,geri kalan bakiye teslimatta tahsil edilecektir.

Saypom Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Saypom Bayilik Şartları

Bayiliğimizi üstlenecek şahıs Veya Tüzel Kişiler Bulundukları İl Ve çevre İllerinde Bayiliğini üstlenmiş Olacaktır.
Bayilerin Sorumluluk Alanındaki çevre İller Bayiliğimizi üstlenecek şahıs Veya Tüzel Kişilerin Yeterliliğine Göre Belirlenecek Olup, Firmamız Tarafından Karar Verilecektir.
Bayi Yetkilisi, Bulunduğu İl Ve Firmamız Tarafından Sorumluluğu Verilen çevre İllerdeki çalışmalarını, Aylık Periyotlar Halinde Raporlayarak Firmamıza Bildirecektir.
Belirlenen Bütçe Tutarı (25.000 - 50.000 Tl) ödemesi, İlk Alıma Mahsus Olmak üzere Teslimattan önce %50 Peşin, Kalan Bakiye Teslimatta Olacak şekilde Tahsil Edilecektir.
Sonraki Alımların ödemesi Firmamız Ve Bayimizin Görüşmeleri Neticesinde Belirlenen Vade Süresi Kapsamında çek İle Veya Vade Süresi Sonunda Peşin Olacak şekilde Tahsil Edilecektir.
İskonto Oranları Sipariş Adet Ve Tutarına Göre Belirlenecek Olup, %15 İla %25 Arasında Olacaktır.

Saypom Bayilik Açıklaması

Firmamız 1994 yılında Ankara Ostim Sanayi Sitesinde SAYGIN POMPA ünvanıyla santrifüj pompa imalatına  başlamıştır. Yatay milli kademeli pompalar ve dişli kutulu salyangoz pompaların imalatı ile başlayan ürün portföyümüze, 23 yıl içerisinde, üretim ve projelendirmedeki tecrübelerimizin de  ışığında salyangoz norm pompalar, yandan emişli pompalar, monoblok pompalar, dalgıç pompalar, dik milli derin kuyu pompaları, dikey milli kademeli pompalar, monofaze pompalar, sıcak akışkan pompaları dahil edilmiştir. Ürünlerimizde yüksek randıman ve uzun ömürlülük esas alınmıştır.

Pek çok büyükşehir belediyesinin içme suyu terfi hatlarında; şehir, kasaba, köy ve yerleşim merkezlerinin içme suyu şebekelerinde; zirai sulama ve yağmurlama sistemlerinde; ev, hastane, otel ve benzeri binaların hidrofor sistemlerinde; yangın ve yıkama tesislerinde; orta ve yüksek basınçlı  kazan beslemesinde; maden ocaklarında; enerji santrallerinde; endüstriyel tesislerde yüksek basınçlı sıvı iletiminde;  içinde büyük parçacık bulunmayan sıcak sular, atık veya tuzlu suların basılmasında; kızgın yağ kazanlarında proses pompaları olarak pompalarımız çalışmaktadır. Son yedi yıldır ise Gaziantep şubemizde üretimimiz devam etmekte olup Irak ve Suriye’ye petrol tesislerinde kullanılan  kızgın yağ, mazot ve soğutma kulelerinde çalışan pompalar gönderilmektedir.

Gaziantep’te faaliyet gösteren firmamız şube olarak devam ederken merkezimizi 1 Aralık 2016 tarihinden itibaren Kastamonu Yeni Sanayi Sitesi’ne almış bulunmaktayız.

 

 

Saypom Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR