Stil Koltuk Yıkama

Stil Koltuk Yıkama Bayilik Açıklaması

Stil Koltuk Yıkama Bayilik

Stil Koltuk Yıkama Bayilik Hakkında Açıklama : FİRMAMIZ 2008 İSTANBULDA KURULDU.2014 YILINDA FRANCHİSE VERME KARARI ALARAK 1 YIL BOYUNCA TEKNOLOJİK ALT YAPISINI KURARAK TURKİYEDE 40 İLDE 100 ŞUBE VERMEYİ HEDEFLEMİŞTİR. %300 KARLA HİZMET VERİYORUZ.

 Stil Koltuk Yıkama Bayilik ve Bayilik Şartları Koltuk yıkama ve stor perde yıkama sektöründe İstanbul'da uzun yıllardan beri hizmet veren Stil Koltuk yıkama ve Halı Yıkamafirmaları kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmakta koltuk, halı, stor perde, sandalye oturma gurubu, çekyat, yatak, yorgan, battaniye ve döşemelerinizin yıkanması, temizlenmesi ve sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. 

Koltuk yıkama alanıda kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Firmamız koltuk yıkama fiyatları uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan koltuk yıkama şirketleri arasında kendisini kanıtlamış koltuk yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanının gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkamahizmeti de vermektedir. 

İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın grurunu yaşamaktadır. İstanbul halı yıkama alanında da faliyet sürdüren ve istanbul halı yıkama fabrikaları arasında lider konumda bulunan firmamız halı yıkama fiyatları ile de uygun ve pratik çözümler sunmaktadır.

İstanbul Bahçelievler, bagcilar, güngören, bakırköy, başakşehir, zeytinburnu, küçükçekmece, avcılar, beylikdüzü, esenyurt ve esenler bölgesinde koltuk yıkama hizmeti yanında, ayrıca temiz stor perde yıkama, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve sandalye yıkama olarak yerinde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Koltuk, halı ve stor perde ve oturma gruplarınızı itina ile yıkayalım. Dört mevsim hizmet sunan firmamız bulduğu yeni buluş sayesinde artık koltuk yıkama alanıda yeni bir devrim yaratmıştır. Yıkanan koltuklrınız yarım saat içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelmektedir. 

Firma ismi: Stil Koltuk Yıkama 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 13

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Stil Koltuk Yıkama Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bizimle ileşitişime geçen ve bayilik konusunda istekli olan arkadaşlara yüz yüze yapılacak ve şartlar görüşülecektir.

 

Stil Koltuk Yıkama Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR