Start Key Emlak

Start Key Emlak Bayilik Açıklaması

Start Key Emlak Bayilik

Start Key Emlak Bayilik ve Bayilik ŞartlarıStart Key Emlak Bayilik Hakkında : STARTKEY, sektörde yeniliklerin öncülüğünü ilke edinmiş, yenilikçi, deneyimli ekibi ve teknolojik alt yapısı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. STARTKEY, kendine bağlı Ofislerin ve Gayrimenkul Danışmanlarının gelişimlerini izleyip, eğitimle destekleyerek ve markasına güven duyan ortaklarının, müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutup, hizmet kalitesini sürekli yükseltmeye odaklanarak, emlak sektöründe fark yaratmaya çalışmaktadır. STARTKEY’in, bünyesinde hizmet veren, verecek olan iş ortağı ofislerinin gelişmesine, büyümesine yardımcı olmak amacıyla gösterdiği çaba, sektörün alışıla geldik çalışma prensiplerinden farklı olarak, profesyonelliğe ve kurumsal yapıya yakışır bir uzmanlık tadır.

Emin adımlarla ilerleyen STARTKEY uzmanları, “Emlak’ta Güvenin Anahtarı” sloganıyla, emlak piyasasına kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için yanı başınızda olacaktır. Günden güne yükselişte olan emlak sektöründe, STARTKEY ortağımız olmak isterseniz, sizlerle tanışmaya ekipçe hazırız. Aynı düşüncede olan iş ortaklarımızla tanışmak ve sistemimizi anlatmak bizleri mutlu edecektir. 

Start Key Emlak Bayilik ve Bayilik Şartları FİRMA İSMİ: START KEY EMLAK 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Emlak Bayilikleri 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 11

Start Key Emlak Bayilik Şartları

Tüm Türkiye illerine göre franchise fiyatlarımız farklılık göstermektedir ortalama olarak 2750 -7000 USD arasındadır. Yatırım bedeli 50.000 TL dir.

Start Key Emlak Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Start Key Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR