Starpet

Starpet Bayilik Açıklaması

Starpet bayilik

Starpet bayilik almak ve Starpet akaryakıt istasyonu açmak için yazımızdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. İstasyonun kurulacağı yeri temin ettikten sonra yapmanız gereken Starpet sitesindeki bayilik formunu doldurmak ve ardından Starpet iletişimbilgilerinden irtibata geçmek.

Metrekareye göre değişkenlik arz eden bu bayilik sisteminde ilgili bilgiler ve Starpet hakkındaki gelişmeler aşağıdadır. Starpet Bayilik Akaryakıt sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olan Okalin Ailesi tarafından kurulan Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım Pazarlama A.Ş, 2002 yılında ana dağıtım şirketi olarak faaliyete başladı. %100 yerli sermayeyle kurulan Starpet, hizmet vermeye başladığı günden bu yana; Starpet Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Lisansı 2005'te aldı.

2006 yılında Starpet markası ile madeni yağ üretimine başlayarak ürün portföyümüze bir yenisini daha ekledik. 2006 yılında lojistik filomuzu kurduk. 2008 yılında madeni yağ fabrikamız faaliyete geçti. 2010 yılında TÜRKAK ve TSE kalite belgelerini aldık. Yine aynı yıl Startech Otomasyon faaliyete başladı. 2011 yılında faaliyete geçirdiğimiz StarLPG ile müşterilerimizin otogaz ihtiyacını da karşılamaya başladık.

2011 yılında Starfilo faaliyete başladı. 2013 yılında, Türkiye’nin en hızlı büyüyenler listesinde yer alan Starpet, 500’ü aşkın çalışanı ile müşterilerine en iyisini sunmak üzere çalışıyor.Öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyen Starpet, çözüm odaklı projeler üreterek planlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Starpet Bayilik Asıl amacı, müşterisine uygun fiyata, yüksek kalitede ürün sağlamak olan Starpet, en önemli farklılıklarını ise şu 6 kelime ile özetlemekte: “Güvenilir, Ulaşılabilir, Vizyon Sahibi, Şeffaf, Kurumsal, Kalıcı”

 

Starpet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR