Spero Erdem Bambu

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik Veren Mobilya Mağazaları

Spero Erdem Bambu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Spero Erdem Bambu Bayilik Açıklaması

ERDEM BAMBU Hakkımızda

Erdem Bambu, 33 yıllık tecrübe ve yıllık 24.000 adet kapasiteli (gerektiğinde kapasite 2 katına çıkarılabilir) rattan ve bambu üretimiyle, ülkemizin tek rattan bambu fabrikasıdır. Bambu imalathanemiz 8000 m2 kapalı, 5000 m2 açık alana sahip; kaliteden ödün vermeden, büyük ustalık ve titizlikle, 1. sınıf rattan ve kestane ağacından emprenye edilerek üretim yapmaktadır. Fabrika harici 500 m2’lik showroomuyla toptan ve perakende satış da yapılmaktadır. 

EMPRENYE; ürünlerin doğal yoldan daldırma sistemiyle, kimyasalların emdirilmesi işlemidir. EMPRENYE işlemi uygulanan rattan ve bambu, demirden ve plastikten de uzun ömürlü olmakta; çürüme, rutubet, mantar, böcek gibi yok edicilerden korunma sağlamaktadır. EMPRENYE işlemi kalite standartlarına uygun şekilde, insan sağlığını koruma amaçlı yapılmaktadır. 

Özellikle otel, tatil köyü, restaurant, bar-cafe ve evlerinizde kullacağınız rattan ve bambu mobilyaların insan sağlığına ve uzun ömürlü olmalarına dikkat edilmesi gerekir. Bu sebeple; ürünlerimiz TSE 11877 ve ISO 9001:2008 normlarına uygun üretilmekte ve imalattan kaynaklı kusurlara karşı 2 yıl, kurtlanma, böceklenme ve mantarlaşmaya karşı 10 yıl garantilidir. Ayrıca Erdem Bambu ürünleri dizayn hakları patentleri sayesinde dünya çapında korunmaktadır.Yurtdışında 7 ülkede, 55 farklı ilde bayilikleri bulunan Erdem Bambu; seri imalat siparişlerin yanı sıra, özel üretim siparişlere de cevap verecek tesis ve ustalığa sahiptir.

Spero Erdem Bambu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR