Sorente Reklam

Sorente Reklam Bayilik Açıklaması

Sorente Reklam Bayilik

Sorente Reklam ve Sms Bayilik: 2008 de iletişim sektöründe hizmet veren firmamız Sms satışı yapmaktadır. BTK lisanslı Elfe iletişim le birlikte 1 Mayıs 2015 te yürürlüğe giren yasa kapsamında firmaların ucuz reklam ayağı olan SMS gönderimleri izne tabi hale geldiğin den Ülke çapında izinli veri tabanı oluşturarak firmaların izinli hedefli yasal Sms reklamı yapabilmelerini sağlamaktayız. 

Sorente Reklam Bayilik ve Bayilik Şartları 

1 Mayıs 2015 itibarı ile firmalar bugüne kadar kullandıkları en ucuz ve en etkili pazarlama yöntemi olan sms ve e-posta reklamları için izin alma zorunluluğuna takıldılar. İşte tam da bu noktada Sorente Ticaret Ltd. Şti. yardımınıza koşuyor! Sorente Ticaret LTD. ŞTİ., firmanıza halihazırda izni alınmış ve hiçbir yasal problem ile karşılaşmayacağınız hazır bir data üzerinden tanıtım ve pazarlama yapma imkânı sunuyor.

Sorente Reklam Bayilik ve Bayilik Şartları Sorente Ticaret LTD. ŞTİ.'nin sizlere sunduğu sistem gayet basit ve kullanışlı bir şekilde işler; ÜYE OL, KİŞİ LİSTENİ YÜKLE, TANITIM BÜLTENİNİ OLUŞTUR, GÖNDER VE RAPORLARINI KONTROL ET. Sistemin size sunduğu tek kolaylık halihazırda izni alınmış hazır bir data olması değil, bunun yanı sıra pazarlamalarınızda bölge, meslek, cinsiyet ve yaş gibi nokta atışı yapabileceğiniz ve pazarlama yapacağınız kitlenin tüm kriterlerini belirleyebileceğiniz bir sistem olmasıdır. Aynı zamanda kişisel kullanıcı panelinizde reklam bütçenizi oluşturabilirsiniz ve kitlesel gönderim sonucunda kişilere ulaşmayan reklamlar için sistem size otomatik olarak para iadesi yapar. 

Firma ismi: Sorente Reklam Ticaret Limited Şirketi 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 100 

Franchising / Bayilik Destekleri: Belirtilmemiş.

Sorente Reklam Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Saha da Ticarethanelere hizmetlerimizi sunacak ekip çalışması yapabilecek firmalar ile çalışmak istiyoruz.

 

Sorente Reklam Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR