Söke Un

Deneyimi Sayesinde Üretimin Her Aşamasında Yüksek Kaliteyi Olmazsa Olmazı Haline Getiren Söke Un Türkiye’nin En Yenilikçi Markalarından Biri Olarak Bayilik Vermeye Ve Büyümeye Devam Etmektedir.

Söke Un Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Söke Un Bayilik Şartları

Söke Un’un Talep Etmesi Durumunda Teminat Verebilmek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
İşletmelerde özellikle Paketli ürünler İçin Ayrı Bir Alan Tahsis Edebilmek

Söke Un Bayilik Açıklaması

Söke Un Bayilik

Söke Un un sektörü lider üreticileri arasında yer almaktadır. 1963 yılında üretime başlayan Söke Un Türkiye’nin ilk endüstriyel paketleme hattı yatırımı ile fırınlardan evlere kadar geniş bir tüketici kitlesine ulaşmış olup sektöre getirdiği yenilikler ile öncü markalar arasında yer almayı başarmıştır. %100 kapasite kullanımı ile Türkiye’nin önde gelen ilk 5 un fabrikasından biri olan Söke Un bayilik veren firmalar arasında da en çok tercih edilenler arasında anılmaktadır. 

Son yatırımı ile buğday dışındaki tahıl çeşitlerini de tam tane olarak öğütmeye başlayan marka, buğday ununun yanı sıra diğer tahıl unlarını da tüketicilerine sunmakta ve sektörde pazardan aldığı payı artırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Kapasitesinin tamamını iç piyasa için kullanan Söke Un inovasyonu ve teknolojiyi ön planda tutmasının yanı sıra benimsediği çevreye ve insana karşı saygı ve güven prensipleri ile de dikkat çekmektedir. 

Söke Un Bayilik Şartları

Söke Un bayilik alan girişimcilerin ticari alanda profesyonel olarak hizmet veriyor olmasını talep etmektedir. Ticari sicili temiz kişiler ile çalışmayı tercih eden Söke Un gerekli gördüğü durumlarda bayilik almak isteyen girişimcilerden teminat talep edebilmektedir. Söke Un bayilik alan girişimcilerin markayı en iyi şekilde temsil etmesine, ürünleri iyi muhafaza etmesine ve doğru şekilde pazarlayabilmesine özen göstermektedir. Bayilerin işletmelerinde özellikle markanın paket ürünleri içim ayrı bir yer tahsis edebiliyor olması koşulu aranmaktadır. 

Söke Un kurumsal yapısı içerisinde bölge distribütörlükleri yer almaktadır. Söke Un bayilik almak isteyen girişimcilerin markanın bölge distribütörlüğü ya da genel müdürlüğü ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Marka başvuruları şahsi olarak kabul etmektedir. Söke Un bayilik almak için gereken yatırım bedeli ile ilgili güncel bilgiler de marka yetkililerinden alınabilmektedir.

Söke Un Bayilik Avantajları

Söke Un Türkiye genelinde daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için bayilik sistemine büyük önem vermektedir. Söke Un bayilik alan yatırımcılar hem sahip olduğu üretim kapasitesi hem de kalitesi ile sektörün önde gelen markalarından biri ile çalışmanın avantajlarına sahip olmaktadır. Alanında oldukça köklü ve deneyimli bir geçmişe sahip olan marka ürettiği un ve un yan ürünlerinin yanı sıra paket ürünlerini de piyasaya sürerek marka bilinirliği seviyesini artırmaktadır. Söke Un sahip olduğu tesislerden %100 kapasite ile üretim yapmaktadır. Üretimin devamlılığı sayesinde Söke Un bayilik alan girişimciler ürünlerin tedarik edilmesi sürecinde herhangi bir aksaklık ile karşı karşıya kalmamaktadır. Marka yıllardır tüketicilerine kaliteli ürünler sunmasının yanı sıra yenilikçi ürünleri ile de piyasaya yön vermektedir. Böylece yüksek memnuniyet seviyesine sahip sadık müşteri kitlesinin yanı sıra sürekli olarak yeni müşterilere ulaşabilmekte ve bayilerinin karlılık seviyesinin artırılmasına izlediği stratejiler ile katkıda bulunmaktadır.

Söke Un Bayilik Destekleri

Söke Un bayilik alan girişimcilerinin bayilik sözleşmesi imzalandığı andan itibaren yanında yer almaktadır. Sektörel ya da bölgesel olarak karşılaşabilecekleri sorunlar önceden önlenmeye çalışılmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda ise en kısa sürede gerekli çözümler üretilmekte ve bayilerin mağduriyet yaşamasına engel olunmaktadır. Marka bayileri ile sürekli iletişim halinde bulunmakta ve verdiği geri bildirimler ile Söke Un bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin karlı bir işletme haline getirilmesine katkıda bulunmaktadır.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından izleyen ve yenilikçi bakış açısı ile sektörün öncüleri arasında yer alan Söke Un kaliteli ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için bayilik işleyişine büyük özen göstermektedir. Eğer siz de un sektöründe yer almak ve güçlü bir markanın güvencesi ile sektöre adım atıp karşılaşabileceğiniz riskleri minimize etmek istiyorsanız, Söke Un bölge distribütörleri ya da markanın Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve bayilik başvurunuzu şahsi olarak iletebilirsiniz.

Söke Un Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR