Snc-Oi̇l

SNC-OİL Bayilik Açıklaması

SNC-OİL MADENİ YAĞ / OTO BAKIM ÜRÜN BAYİLİK

SNC-OİL MADENİ YAĞ / OTO BAKIM ÜRÜN BAYİLİK HAKKINDA FİRMA TANITIM YAZISI : Snc-Oil A.Ş., Madeni Yağlar ve oto bakım ürünleri tedarik, depolama ve pazarlaması ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır. Madeni Yağlarda ve Diğer destekleyici ürünlerimizde tescilli markamız olan SNC-OİL ile ihtiyaçlarınızı doğrudan, kaliteli ve uygun zaman teslimatı ile piyasada güvenin ve istikrarın sembolü olarak görülmektedir. Uzman kadrosu ile Kalite Sistem Yönetimini ilke edinmiş Müşteri Memnuniyet odaklı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. 

SNC-OİL MADENİ YAĞ / OTO BAKIM ÜRÜN BAYİLİK KONUSUDUR. 

 SNC-OİL MADENİ YAĞ / OTO BAKIM ÜRÜN BAYİLİK ve BAYİLİK BİLGİLERİ Yurtiçi satışlarında özellikle İç Anadolu, Karadeniz ve Ege Bölgesinde kendi araçları ile çalışan firmamız, bu yolla müşterilerimizin talep ve isteklerine anında karşılık vermektedir. Kurulduğu yıldan bu güne satışlarını katlayarak büyüyen şirketimiz son yıllarda ihracata yönelerek satışlarını arttırmakta ve 20 den fazla ülkeye ihracat projeleri gerçekleştirmektedir. Firmamız, kısa zaman içerisinde uzun bir yol almıştır. Ancak, bu elbette yeterli değildir.

Bundan sonraki süreçte, yurtiçinde pazar payımızı daha da artırıcı, marka bilinirliliği arttırmaya yönelik pazarlama faaliyetleri ile yurtdışında da beğeni ile kullanılan SNC-OIL markamızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. 

SNC-OILbugün yurdumuzda ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, otomotiv ve sanayi yağlarında araç bakım ürünlerine, birçok değişik yağ seçeneğini sunmasının yanı sıra, geçmişten aldığı deneyimi ve sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalara akıcı ve yenilikçi çözümler sunmakta, uygulandığı eğitim programları ve satış sonrası destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde, uygun ve en ekonomik şekilde kullanılması konusunda sektör üyelerini bilinçlendirmekte ve yönlendirmektedir.

SNC-OİL MADENİ YAĞ / OTO BAKIM ÜRÜN BAYİLİK BİLGİLERİ

Firma ismi: SNC-OİL MADENİ YAĞLAR A.Ş. Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 35Franchising  

Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması, Pazarlama 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Birebir görüşmelerde bilgilendirme yapılacaktır.

Kurumsal Tanıtım : SNC OIL markasıyla madeni yağ sektörüne değer katan ve yönlendirici bir kuruluş olarak etkili satış ağı ile ulusal ve uluslararası ulaşılabilirliği en kolay, pazar payı ve bilinirliği en yüksek, tercih edilen, standartları belirleyici, değerli markalar arasında yer almak.

SNC-OİL MADENİ YAĞ / OTO BAKIM ÜRÜN BAYİLİK BAŞVURUSU

Snc-Oil Madeni Yağ / Oto Bakım Ürün Bayilik ve Snc-Oil Madeni Yağ / Oto Bakım Ürün Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

SNC-OİL Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR