Smart Gate

SMART GATE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

SMART GATE Bayilik Açıklaması

KURULUM

Otopark veya site girişlerine TAKİPSAN mühendisleri tarafından ölçümleri yapılarak yerleştirilen antenler, araçların giriş yönlerine göre hareketlerini algılayıp, ana kontrol kutusundan bilgisayara araç bilgilerini gönderir.SMART SOFT Yazılımı gelen aracın şifrelenmiş plaka bilgilerini alarak izin mekanizmasını çalıştırır.İzni olan araç için kapıya açma sinyali gönderilir veya izinsiz yada misafir bir araç ise kapı açılmaz.

KULLANIM

Smart Gate, RFID tabanlı araç tanıma sistemi ile siz sadece kapıya yaklaşırsınız ve kapı açılır. SmartGate ile kapılardan geçiş yapmak için kumandanızı aramak, kötü hava koşullarında pencerden uzanıp kartınızı okutmak zorunda kalmazsınız. Dikkatinizi yoldan ayırmadan kapıya yaklaşır ve güvenle geçersiniz. Otoparka giriş çıkış yapacak tüm araçların camlarına yapıştırılan HGS UHF RFID sticker etiket sayesinde hangi aracın ne zaman, hangi kapıdan otopark alanına giriş yaptığı sistem taraf ından kayıt altına alınır. UHF bandını kullanan bu teknoloji sayesinde veri transferi hızı milisaniyeler seviyesindedir. Şirketimiz taraf ından geliştirilen Smartgate otopark yazılımı, kullanıcılarına araç bazlı özel kontrol imkanı sunarken, aynı zamanda site yöneticileri için önemi yüksek olan özel raporlar sistem taraf ından anlık olarak alınabilmektedir. HGS için otopark veya site girişlerine yerleştirilen UHF RFID antenler, araçların giriş yönlerine göre hareketlerini algılayıp ana kontrol kutusundan bilgisayara araç bilgilerini gönderir.

HGS otopark yazılımı gelen aracın şifrelenmiş plaka bilgilerini alarak izin mekanizmasını çalıştırır. İzni olan araç için kapıya açma sinyali gönderilir veya aracın giriş izni yok ise kapı açılmaz ve bilgi ekranında giriş izni olmadıgığı belirtir. SmartGate’in gücü, merkezi sunucu altyapısından gelmektedir. Sistemde kapıların her biri internet üzerindenkablosuz olarak merkezi sunucuya bağlı mikro bilgisayar ile donatılmıştır. Bu sayede kullanım yerinde ağ kablolarına ve sunucu bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaz. Sunucuların bakımı ve işletilmesi 7 gün 24 saat uzmanlar taraf ından sağlanır.

SMART GATE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR