Skoda

Skoda Bayilik Açıklaması

Skoda Bayilik

Skoda ve Yüce Auto Hakkında : Skoda, yüz yılı aşan bir üretim geleneği ve deneyimiyle dünya otomotiv pazarında her geçen gün daha fazla talep edilen ve sektör üzerinde ağırlığı olan bir marka haline gelmiştir. Yüz yılı aşan bir üretim geleneğinin ve deneyimin sembolü olan Skoda, Türkiye pazarında kararlı bir strateji ile hak ettiği konuma doğru ilerlemektedir. 

 Skoda Bayilik ve Skoda Bayilik Şartları Bir Doğuş Otomotiv ortaklığı olan ve 1989 yılında Skoda'nın Türkiye distribütörlüğünü yürütmek üzere kurulan Yüce Auto, Citigo, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Superb ve Yeti modellerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, Türkiye çapında 36 yetkili satıcı ve 42 yetkili servis ile sağlamaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar 135.000 adedin üzerinde araç teslimatı gerçekleştirmiş olan Yüce Auto'nun merkez binası Maltepe'de 2.200 m2 alan üzerine kurulmuştur. 

Skoda Bayilik ve Skoda Bayilik Şartları 1991 yılında Volkswagen Grubu'na katılan Skoda, 2007 yılında faaliyet gösterdiği ülke sayısını 100'e çıkarmıştır. Üretimini Çek Cumhuriyeti, Hindistan, Çin, Slovakya ve Rusya’da bulunan fabrikalarında sürdürmekte olan Skoda'nın Türkiye'de satılan tüm otomobilleri Çek Cumhuriyeti'nden ithal edilmektedir.

Skoda Bayilik Başvurusu

Skoda Yetkili Satıcı ve Yetkili Servislik Başvurusu Yüce Auto A.Ş.’nin ana faaliyet alanı Skoda marka otomobil ve hafif ticari araç ithalatı ve distribütörlüğü ile bunlara ait lojistik ve yedek parça ticaretidir. Yüce Auto Skoda Yetkili Satıcı ya da Yetkili Servisteşkilatına katılmak size aşağıdaki avantajları kazandıracaktır:

  • Kurumsal bir organizasyonda bulunarak sürekli ve dengeli gelişim
  • Müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamak

Yüce Auto Škoda Yetkili Satıcı ya da Yetkili Servis teşkilatına katılmayı arzu eden adaylardan beklentilerimiz aşağıda sıralanmaktadır:

  • Gelişme potansiyeli ve yatırım gücü
  • Eğitimli ve tecrübeli personel yapısı
  • Çağdaş mimari görünüş
  • Yeterli teknik ve teknolojik alt yapı
  • Müşteri sadakati ve memnuniyetine önem verme
  • Yüce Auto tarafından hazırlanan Kalite Standartları ve Yönetmelikler Kitabı’nda belirtilen standartlara uyma.

Eğer siz de yukarıdaki beklentilerimizin vizyon ve misyonunuzla uyumlu olduğunu düşünüyorsanız, Yetkili Satıcı ve/veya Yetkili Servis teşkilatımıza katılmak için atmanız gereken ilk adım aşağıdaki size uygun olan “Aday Ön Bilgi Formu”nu doldurarak internet üzerinden tarafımıza göndermeniz olacaktır. Aday Başvuru Formu’nun doldurulmasının ardından e-posta yoluyla tarafınıza başvuru dokümanları listesi iletilecektir. 

Skoda Yetkili Satıcısı olmak için ve Skoda Yetkili Servisi olmak için sitesindeki formları doldurmanız gereklidir.

 

Skoda Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR