Sirena Temizlik Robotu

Sirena Temizlik Robotu Bayilik Açıklaması

Sirena Temizlik Robotu Bayilik

Sirena Temizlik Robotu Bayilik Hakkında Açıklama : KANADA'DA KURULMUŞ OLAN SIRENA FİRMASI, ÜRETTİĞİ TEMİZLİK ROBOTUNU ÖNCE KANADA VE AMERİKA'YA SATMIŞ, ŞİMDİ İSE AVRUPA VE UZAK DOĞUYA DOĞRU YAYILMAKTADIR. 30'DAN FAZLA ÜLKEDE SATIŞLARI OLAN SIRENA'NIN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLARAK BİRLİKTE ÇALIŞABİLECEĞİMİZ BAYİLER ARAMAKTAYIZ. 

 Sirena Temizlik Robotu Bayilik ve Bayilik Bilgileri Sirena, gerçek temizlik yapmanızı sağlıyor ve sağlığınızı koruyor… Özel geliştirilmiş su filtreleme teknolojisi ile üstün bir temizlik sistemi sunan Sirena, bir elektrik süpürgesinden beklentilerinizin ötesinde bir makinedir.

Doğanın kendini temizlemek için kullandığı suyu, evinizin ve iş yerinizin temizliği için kullanmaktadır. Özel geliştirilmiş ayırıcı sistemi sayesinde, hava gücü ile suyun içinde bir girdap oluşturarak evinizdeki ve iş yerinizdeki tozları, toz akarlarını ve tüm pislikleri suyun içine hapseder ve dışarı çıkmasını engeller. Evinizdeki hava, su ile yıkanarak temizlenmiş ve tazelenmiş olarak tekrar size geri döner. Toz torbaları ve toz hazneleri kullanan makineler gibi asla tıkanmayan Sirena, 100% verimlilikle, emiş gücü hiç düşmeden gerçek ve sağlıklı temizlik yapar. 

Sirena, sessiz çalışma modunda evinizin içindeki havada dolaşan toz, toz akarları ve kötü kokuları yok eder. Sirena için özel üretilmiş kokuları (Fragrance) kullanarak evinizin havasını tazeleyebilir ve evinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Ocean Breeze ürününü kullanarak evinizdeki yemek, sigara, evcil hayvan kokularını yok edebilir havanızı nötralize edebilirsiniz. Hatta Fragrance paketindeki okaliptus yağını kullanarak sizin ve çocuklarınızın daha rahat nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Sirena Temizlik Robotu Bayilik Bilgileri

Firma ismi: SIRENA TEMİZLİK ROBOTU Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 6 Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım

Maliyetleri: FİRMA SAHİBİ OLMAK 10 ADET ÜRÜN ALARAK SATIŞA BAŞLAMAK

 

Sirena Temizlik Robotu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR