Seyidoğlu Baklava

Seyidoğlu Baklava Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Seyidoğlu Baklava Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Bir şirketin en değerli varlıklarından birisi çalışanlarıdır. Bizler; kalifiye, iyi eğitilmiş bir ekibin ve iyi bir çalışma ortamının ne kadar önemli olduğunu biliriz. Müşteri memnuniyetinin, dolayısıyla uzun süreli büyüme ve başarının garantisi budur. Personel teşvikleri ve gelişim desteği bu yüzden şirket hedeflerimizin ön sıralarında yer alır. 200 den fazla çalışanımız; her gün gayretle ve bireysel girişkenlikle, müşterilerimizin iyi hizmet almasını sağlar. Çünkü yetkin ve güvenilir hizmet anlayışı, bizim en önemli özelliğimizdir.

Bir lezzet ustasının tarihçesi…

Temeli Habeş Seyidoğlu tarafından atılan Seyidoğlu’nun kuruluşu 1952 yılına dayanıyor. 1952 yılında ilk imalat yerini Laleli'de Harikzade Sokak'ta açarak baklava üretimine başlayan Habeş Usta, hem perakende hem de İstanbul'un seçkin lokantalarına toptan baklava satışı yaparak kısa sürede adını duyurdu. 1958 yılında Büyük Reşit Paşa Caddesi'nde açtığı ikinci şubesiyle satış ağını genişletmeye başlayan Seyidoğlu’nun ünü 1960'lı yıllarda tüm İstanbul'a yayıldı.

1970'li yıllarda Bakırköy ve Kadıköy'de açılan şubeleri, o yılların en modern alışveriş merkezi olan Aksaray Yeraltı Carşısı'ndaki şube takip eder. 1978 yılında ise, Laleli Ordu Caddesi'nde halen hizmet vermekte olan bina, o dönemin en büyük baklava imalathanesi olarak üretime başladı. Laleli ile bütünleşen Seyidoğlu’nun logosunda bu nedenle lale figürü kullanılıyor.1980'li yıllarda ise, artan talebe karşılık vermek için Güngören'de kurulan tesisin açılmasıyla birlikte Seyidoğlu, baklava ve kadayıfın yanı sıra helva, reçel ve lokum üretimine de başladı. 199O'lı yıllarda ise daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla çeşitli lokasyonlarda açılan mağazalar ile satış ağı daha da genişledi.

Bugün Seyidoğlu Şirketler Grubu, 5 şirketle gıda ve tatlıcılık sektöründe faaliyet gösteriyor. Seyidoğlu günümüzde, Beylikdüzü'ndeki 2400 m² kapalı alan üzerine kurulu, imalathane ve fabrika satış mağazasını da bünyesinde bulunduran tesislerde üretime devam ediyor. Tesisleri, üretim kapasitesi ve ürün yelpazesiyle tatlı sektöründe gıda devi konumunda olan Seyidoğlu, Habeş Usta'dan aldığı deneyimi yenilikle birleştirerek yoluna üçüncü kuşakla devam ediyor..

Modern tesislerde hijyenik koşullarda üretim yapan Seyidoğlu, Türk mutfağındaki lezzetleri geleneksel tariflere sadık kalarak, aynı kalite ve tadı koruyarak günümüze taşıyor. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesini Türkiye sınırları dışına da taşıyan Seyidoğlu; Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler ile geleneksel tatları buluşturuyor.

Vizyonumuz
   1952 yılında Habeş Seyidoğlu’nun önderliğinde İstanbul’dan çıktığımız kalite ve lezzet yolculuğunda insan, çevreyi ve evrensel değerleri merkeze alan bir anlayışla kurumsallaşarak Türk ve dünya mutfağının dünya çapında bilinen ve tercih edilen bir markası olmaktır.         
           
Misyonumuz
   2017 yılında Türk mutfağının yurt içinde ve yurt dışında ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti en yüksek üç markasından birisi olmaktır.         
           
İlkelerimiz
   Şirketimizin her çalışanının pırıl pırıl ve kusursuz görüntü ve davranışı ile en önemli varlığımız olan müşterilerimize güven vermeyi amaçlarız. Tüm ürünlerimizi güven veren sağlıklı ortamlarda üretmeyi, dağıtmayı ve sunmaya azami önem gösteririz. Markamızın yurtiçi ve yurtdışında karlı bir büyüme ile belirlediğimiz hedeflere ulaşması için ortaklarımız, yöneticilerimiz ve çalışan kadrolarımızın tamamıyla özveride bulunuruz.         
Çalışanlarımıza bağlılığımızı; adil, saygılı, dürüst ve şeffaf bir ortamda, onlara gelişmeleri için gerekli fırsatları sağlayarak, yeteneklerini geliştirerek, liderliğe özendirerek ve yenilik yapmalarına destek olarak gösteririz. Daima, çalışanlarımızın yüksek motivasyonu ile şirket hedeflerine ulaşabileceğimizin bilinciyle hareket ederiz. Şirket olarak faaliyet gösterdiği her alanda önce insan ve çevre sağlığını esas alan etik ilkeleri dâhilinde hareket ederiz. Şirketimiz kurumsal sosyal sorumluluğunun gereği olarak faaliyet gösterdiği ülkelerde insana ve topluma yararlı projeleri destekleriz. Şirketimiz, 1952’den beri üstün fikir ve projelere destek olan yenilikçi bir anlayışla ürün ve hizmet kalitesini artırmayı ilke edinmiştir.

Seyidoğlu Baklava Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR