1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Seyidoğlu Baklava

Seyidoğlu Baklava

952 yılından bu yana gıda sektörünün içerisinde bulunan Seyidoğlu Baklava bayilik vermeye devam ediyor.

Pastane, Tatli ve Dondurma

500000 ₺

Seyidoğlu Baklava Bayilik 

Seyidoğlu Baklava 1952 yılında faaliyet göstermeye başladığı gıda sektörünün en köklü markalarından biri olarak kabul ediliyor. Kalite ve lezzet yolculuğumuzda, hem çevreyi hem de evrensel değerleri merkezine alan bir anlayış ile kurumsallaşma çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hem Türk hem dünya mutfağının dünya çapında bilinen ve tercih edilen markası olabilmek için gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize bayilik vererek hizmet ağımızı genişletmeyi tercih ediyoruz. 

Seyidoğlu Baklava Bayilik Şartları

Seyidoğlu Baklava bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sektörde tecrübeli olmasını, finansal açıdan yeterli olmasını, işinin başında tam zamanlı olarak durabilmesini, insan ilişkilerinde başarılı olmasını, müşteri odaklı bir anlayış benimsemesini, girişimci bir ruha sahip olmasını ve tercihen işletmenin açılacağı mağazanın mülkiyetine sahip olmasını istiyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimize beş farklı mağaza konseptimizden birini seçme imkanını sunuyoruz. 

A’la: Bu konseptte açılacak olan işletmelerimizin 200 metrekare ve üzerinde alana sahip olmasını, geniş iç mekana ve ferah bir bahçeye sahip olmalarını istiyoruz. 

Vusta: 100 - 200 metrekare arasında alana sahip olmasını istediğimiz bu konseptimizde müşterilerimizi hem iç mekanda hem de bahçelerimizde ağırlıyoruz. 

Suğra: Bu konseptteki mağazalarımızın 50 - 100 metrekare arası büyüklüğe sahip olmalarını talep ediyoruz. 

Kiosk: Kiosklarımızın alışveriş merkezlerinin yeme / içme katlarının dışında, tercihen otopark çıkışlarında, alışveriş merkezlerinin girişine çıkışına yakın olan insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölümlerde ve ekonomik potansiyeli yüksek olan yerlerde açılmasını bekliyoruz. Açılacak kiosk konseptli mağazalarımızın 15 - 40 metrekare arasında büyüklüğe sahip olmasını istiyoruz.

Satış Konsepti: Bu konseptimizi İstanbul dışındaki tüm illerimizde uygulayabiliyoruz. Bulundukları noktalarda uzun yıllardır işletmecilik yapan yerel markalara ait işletmelerin içerisindeki bir bölümün mini Seyidoğlu haline getirilmesini hedefliyoruz. Satış konseptimizi; restaurant, pastane, kafe gibi işletmelerin uygun olan noktalarına ekipman, tezgah ve ambalaj kurulumu ile gerçekleştiriyoruz. Ayıca baklava ve pasta grubundaki tüm ürünlerimizi bu işletmelerimizde satışa sunuyoruz. 

Seyidoğlu Baklava bayilik almak isteyen girişimcilerimizin markamız bayi ağına katılabilmeleri için Franchise Başvuru Formu’nu eksiksiz bir şekilde doldurmalarını istiyoruz. Böylece bayi adaylarımızın başvurularına kısa sürede dönüş yapabiliyoruz. Seyidoğlu markası olarak yatırımcı adaylarımızı en doğru şekilde yönlendiriyor ve uzman kadromuz ile açılacak mağazanın lokasyonun uygunluğunu tespit ediyoruz. Sözleşmenin onayının ardından mimari projelendirme aşamasını başlatıyoruz. Mağaza yatırım sürecinin başlaması ile eş zamanlı olarak işletmeciyi, işletme müdürünü ve mutfak şefini, Seyidoğlu işletme kültürü, işletme yönetimi, sunum ve satış konusundaki eğitim sürecine dahil ediyoruz. Bu esnada mağazanın kurulum sürecini tamamlıyor ve mağazamızı açılışa hazır hale getiriyoruz. 

Seyidoğlu Baklava bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılaması gereken yatırım maliyeti, seçilen bayilik konseptine göre değişiklik gösterdiğinden bu konuda bilgi almak isteyen bayi adaylarımızın markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Seyidoğlu Baklava Bayilik Avantajları

Seyidoğlu Baklava bayilik alan girişimcilerimiz, geleneksel tariflere sadık kalarak titizlikle hazırladığımız Anadolu mutfağının en özel ve lezzetli çeşitlerini marka bilinirliği yüksek ismimiz altında müşterilerine sunabilmenin avantajlarından yararlanıyorlar. Gelenekselliği ve modernliği müşterilerimize bir arada sunuyor ve dünya markası olma yolunda bayilerimizle birlikte emin adımlar ile yürüyoruz. 

Seyidoğlu Baklava Bayilik Destekleri

Bilgi, koordinasyon, danışma hizmeti, genel ve lokal pazarlama desteği, ürünlerin sürekli olarak güncellenmesi, ürün ve hizmet kalitesi, standardı, sürekliliği, bölge koruma ve destekleme sistemi ile her aşamada Seyidoğlu Baklava bayilik alan girişimcilerimiz ile birlikte işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

 

  1. Tatlı
  2. Dondurulmuş Gıda

Seyidoğlu Baklava Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Seyidoğlu Baklava Şartlar & Koşullar

  • Bayilik sartlari icin lütfen bizim ile kontak kurun.

Seyidoğlu Baklava Fotoğraflar

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör