Servise Ver

Servise Ver Bayilik Açıklaması

Servise Ver Bayilik

Servise Ver Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı: Servise Ver bayileriyle hizmet otomobil sahiplerini buluşturmayı hedefleyen platform bayilik veren firmalararasında yer alıyor. 

Servise VER hızlı, ekonomik, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. 

Servise Ver Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur. 

 Servise Ver Bayilik ve Bayilik Şartları Misyonumuz: Bakım, otogaz dönüşümü, kaporta boya, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınıza kaliteli servis ağı, çağrı merkezi ve internet platformumuz ile en uygun fiyatları sunmaktır. 

Vizyonumuz: Türkiye’de otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetlerde hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli hizmeti sağlayarak tüm müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin üzerine çıkmak. Hedefimiz müşteri odaklı bir kuruluş olarak müşteri beklentilerini anlamak ve sizleri hızlı, basit servis anlayışı ile tanıştırmaktır. 

Firma ismi: Servise Ver Bayi - Franchise Şube Sayısı: 136 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Servise Ver Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Girişimcide Aranan Özellikler : Hizmet verdikleri otomobil markalarına ait yedek parça bulunulurluğunu sağlamak, kaliteli ve garantili hizmet, müşteri memnuniyeti. 

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Web adresimizden başvuru yapılabilmektedir. Daha sonra tarafımızca telefonla aranarak istenilen bilgiler sağlandıktan sonra onaylanan servisler; tüm bilgilerini sisteme giriş yaparak ve üyelik bedelini ödedikten sonra hizmet satışına başlayabilirler.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : *Güven *Kaliteli hizmet *Yenilikçi *Otomobil servis hizmetlerinde deneyimli *Müşteri odaklı *Kurumsal kimliğe uygun.

 Girişimcide Aranan Özellikler : Hizmet verdikleri otomobil markalarına ait yedek parça bulunurluğunu sağlamak, kaliteli ve garantili hizmet, müşteri memnuniyeti.

 

Servise Ver Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR