Semsür Çiğköfte

Sektörde Uzun Yıllar Sonucu Edindiği Deneyimi En Yüksek Kalitede Müşterilerine Ulaştırmayı Hedefleyen Semsür Çiğköfte Gıda Sektöründe Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Semsür çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Semsür çiğköfte Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Ticari Yönden Herhangi Bir Engeli Olmamak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Kriterleri Karşılayan Dükkan Bulmak

Semsür çiğköfte Bayilik Açıklaması

Semsür Çiğköfte Bayilik Bilgileri

 

Semsür Çiğköfte gıda sektörü içinde sunduğu hizmeti ve kalite ile harmanlanmış eşsiz lezzetlerini Türkiye’nin her noktasına taşımayı hedeflemektedir. Türkiye’nin her noktasına isteğe bağlı olarak vakumlu ya da malzeme ile talep edilen miktarda ürün gönderimini gerçekleştiren Semsür Çiğköfte,  bayilik veren firmalar arasında yatırım avantajları ve yüksek karlılık oranı ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Geniş şube ağı ve hızlı paket servisi ile müşterilerine en hızlı şekilde ulaştıran Semsür Çiğköfte ilkeleri arasında müşteri memnuniyeti ve lezzetten ödün verilmemesi en üst sıralarda yer almaktadır.

Semsür Çiğköfte Bayilik Şartları

Semsür Çiğköfte bayilikalmak isteyen girişimcilerinden franchise bedeli almamaktadır. Semsür Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinden yer alan bayilik başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebilmektedirler. Başvurusu olumlu sonuçlanan girişimciler ile marka arasında bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Semsür Çiğköfte bayilik alan girişimcilerin açacağı işletmenin kurulum giderleri girişimciye ait bulunmaktadır. Semsür Çiğköfte bayi adayı istediği takdirde markanın standartlarına ve prosedürlerine uygun olmak şartı ile işletmesini kendisi yaptırabilmektedir. İsteyen bayi adayları ise markanın anahtar teslim mağaza avantajlarından yararlanabilmektedirler. 

Semsür Çiğköfte Bayilik Avantajları

Semsür Çiğköfte bayilik alan girişimciler franchise bedeli almayan markadan herhangi bir bedel ödemeden bayilik almanın avantajlarından yararlanabilmektedirler. Semsür Çiğköfte bayilik  alan girişimcilerinden ulusal ve yerel basın kuruluşları ya da görsel ve yazılı medya aracılığı ile gerçekleştirecek olduğu reklam kampanyaları ve merkezi olarak yürütülen promosyonlar ile ilgili olarak herhangi bir bedel ya da katılım payı talep etmemektedir. Yapılan bu aktiviteler ile Semsür Çiğköfte tamamen bayilerinin satış hacmini ve karlılığını artırmayı hedeflemektedir. Türkiye genelinde sabit fiyat politikası izleyen Semsür Çiğköfte tüm bayilerinde hizmet ve kalite standardizasyonunun sağlanması konusunda büyük bir hassasiyet içerisinde hareket etmektedir. Tescilli ve onaylı ürünlerini Avrupa standartlarındaki üretim koşullarında hazırlayan Semsür Çiğköfte geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. 

Semsür Çiğköfte Bayilik Destekleri

Semsür Çiğköfte bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin dekorasyonu Semsür Çiğköfte tarafından gerçekleştirilmektedir. Semsür Çiğköfte ayrıca bayilerinin açılış kampanyalarının yönetilmesi esnasında da kendilerine destek olmaktadır. Semsür Çiğköfte bayilik alan girişimciler markanın franchise koordinatörünün sağladığı teknik desteklerden de yararlanmaktadır. Semsür Çiğköfte tarafından işletme personeline uygulamalı eğitim verilmektedir. Ayrıca Semsür Çiğköfte bayilik yolu ile açılan işletmelerin açılışı esnasında dağıtılmak üzere marka tarafından bedelsiz ürün verilmektedir. Semsür Çiğköfte tarafından bayilik almak isteyen girişimcilerine lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmaları alanında da destek sağlanmaktadır. Hem açılış öncesinde hem de sonrasında bayilere ihtiyaç duydukları her alanda destek sağlanmakta olup bayilerin karlılığının artırılması markanın öncelikleri arasında yer almaktadır. Semsür Çiğköfte bayilik alan girişimcilere sağlanan destekler ve merkezi olarak gerçekleştirilen reklam çalışmaları işletmelerin en kısa sürede karlı hale geçmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Semsür Çiğköfte bayilik koşulları ile ilgili olarak markanın internet sitesinin yanı sıra telefon ile de bilgi alınabilmektedir. Siz de Semsür Çiğköfte bayilik şartları inceleyerek markanın giderek genişleyen bayi ağının bir parçası olmak için en kısa sürede harekete geçebilirsiniz.

 

Semsür çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR