1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Hizmet Sektörü
 3. SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON

SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON

Konya'da Semiluna Medya&Organizasyon 2020 de hizmet vermeye başladık baskı işleri çekim işleri ile işlem yapılmaktadır. Bölgesel olarak belirli yatırımdır. Sizde bizim markamızla iş yerinizi kurup iş toplayın kendi işinizi yapın.

Hizmet Sektörü

10000 ₺

Semiluna Medya&Organizasyon olarak 

Karvizit , Eko Broşür, Eko İlan ,Pro Broşür, Çıkartma Etiketler, Mağnetler, Dosyalar, Kapı Askılı Broşür, Diplomat Zarf, Antetli Kağıt, Amerikan Servis, Afişler, Broşür 170 GR, Bardak Baskı, T sihrt baskı, Sweatshirt Baskı, Şapka Baskı, Tabak Baskı 

 

Düğün Organizasyonu , EVLİLİK TEKLİFİ,  Söz ve Nişan Stantlarımız, Fotograf Video Çekimi, Droon Çekimi, Tanıtım Filmi Çekimi

 

Biz Marka Olarak Sizin Yanınızdayız.

 1. İletişim Hizmetleri
 2. Network
 3. Sigorta Bayilikleri

SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON Şartlar & Koşullar

 • 1-Hamburger 7 standartlarını sürekli ve düzenli olarak işletmesinde uygulayabilecek deneyime sahip, yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak öncelik verdiğimiz kriterlerdendir. Kuşkusuz, bir diğer ön koşul da gerekli yatırımları yapabilecek güce ve işletme sermayesine sahip olmaktır.
 • 2-Franchise adayları taleplerini web sitesi üzerinden veya telefonla kolayca gerçekleştirebilir. Başvuru yapan Franchise adaylarımız daha detaylı görüşme yapmak için genel merkezimize davet edilir.
 • 3-Franchise adaylarımızdan istenilen şartları sağlayanlar ile yapılan görüşmelerin olumlu geçmesi akabinde karar verilen konseptlerimiz ile ilgili Ön protokol sürecine geçilir.
 • 4-Franchise adaylarımız ile Mimari projelerin çizimi ve dükkan açılışı öncesinde teorik ve pratik eğitimlerin verileceğine dair ilk resmi sözleşme imzalanır, Mimari proje ve eğitim bedeli alınarak Lokasyon onay sürecine geçilerek bölge yeni franchisee görüşmelerine kapatılır.
 • 5-Başvuru , ön görüşme ve uygun görülen konsept modelimizin ardından standartları yakalayan adaylarımızla Franchise sözleşmesi imzalanır.
 • 6-Franchise’miz, alanında uzman emlak geliştirme ekibimiz ile birlikte dükkan için en uygun nokta bulunur ve kiralama yapılır. Kiralanan Mağazada rölöve alınır, karar verilen konseptimiz için projeler çizilerek yatırım maliyetleri işletmecimize sunulur. Mimari uygulama başlatılır.
 • 7-Franchise sözleşmesi imzalayan işletmeci adayımız Hamburger 7 tarafından verilen eğitim proğramına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alan kişinin kendisi işletmeci olabileceği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeciyle de yürütebilir. Franchise’lerimiz belirlenen eğitim şubelerinde eğitimlerini tamamlamış olurlar
 • 8-Mimarlık hazırlıkların tamamlanmasının ardından şube konusunda uzman operasyon ekibimiz tarafından son kontrolleri yapılarak açılışa hazır hale getirilir.

SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON Fotoğraflar

SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON 0
SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON 1
SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON 2
SEMİLUNA MEDYA-ORGANİZASYON 3

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör