Sema Yılmaz Kekemelik Danışma Merkezi

Sema Yılmaz Kekemelik Danışma Merkezi Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sema Yılmaz Kekemelik Danışma Merkezi Bayilik Şartları

Çocuk Gelişim Veya Eğitim Fakülteleri Bölümünden Mezun. Lisans Eğitimini Tamamlamış Yada Bu Nitekilte Eğitmen çalıştıracak Donanıma Sahip. gelişen Dünya Vizyonunu Yakından Takip Eden. İletişim Becerisi Olan Bayiler Aranmaktadır. bayilik ücreti ödeme Koşulları Firma Yetkililerimizle Görüşülecektir.

Sema Yılmaz Kekemelik Danışma Merkezi Bayilik Açıklaması

Hakkımızda
Kayseri Sema Yılmaz Kekemelik ve Danışma Merkezi, uzman eğitimcilerden oluşan kadrosuyla konuşma bozuklukları yaşayan bireylerin tedavisinde büyük başarılar kaydetmiştir.

Kayseri Sema Yılmaz Kekemelik ve Danışma Merkezinde uzmanlarımız, bilgisayar ortamında birebir, sosyal yaşama destek ve transfer çalışmalarıyla 30 saatlik bir eğitim ve terapi sonucunda %100 başarıya imza atmıştır.

Kayseri Sema Yılmaz Kekemelik ve Danışma Merkezinde uzmanımız Sema Yılmaz ile hayatınızda çok farklı bir kimlik kazanacaksınız ve artık duygularınızı gizlemeyeceksiniz.

Sizleri Kayseri Sema Yılmaz Kekemelik ve Danışma Merkezine bekliyoruz. Sizlerin yapması gereken tek şey uzmanlarımıza güvenmektir.

“DENEYİMSİZ VE TECRÜBESİZ İNSANLARIN ZAMANINIZI ÇALMASINA İZİN VERMEYİN!”

KEKEMELİK
Kekemelik eğitim programımız toplam 30 saattir (15 gün). Program sonucunda %100 kesin çözüme ulaşılmaktadır. Merkezimizde sus programı ve grup eğitimi KESİNLİKLE YOKTUR. Derslerimiz uzmanlarımızla birlikte tamamen bireysel bilgisayar ortamında ve sosyal yaşama destekli transfer eğitimleriyle devam etmektedir. 30 saat sonunda haftada, 15 günde ve aylık periyotlar halinde ücretsiz kontrollerimiz vardır.

PELTEKLİK
Pelteklik eğitim programımız 15 saat (7 gündür) program sonucunda %100 kesin çözüme ulaşılmaktadır. Grup eğitimi kesinlikle yoktur. Derslerimiz uzmanlarımızla birlikte tamamen bireysel bilgisayar ortamında ve sosyal yaşama destekli transfer eğitimleriyle devam etmektedir. 15 saat sonunda haftada, 15 günde ve aylık periyotlar halinde ücretsiz kontrollerimiz vardır.

ARTİKÜLASYON
Artikülasyon eğitim programımız 15 saat (7 gündür). Program sonucunda %100 kesin çözüme ulaşılmaktadır. Grup eğitimi kesinlikle yoktur. Derslerimiz uzmanlarımızla birlikte tamamen bireysel bilgisayar ortamında ve sosyal yaşama destekli transfer eğitimleriyle devam etmektedir.15 saat sonunda haftada, 15 günde ve aylık periyotlar halinde ücretsiz kontrollerimiz vardır.

HIZLI KONUŞMA
Hızlı konuşma eğitim programımız 15 saat (7 gündür). Program sonucunda %100 kesin çözüme ulaşılmaktadır. Grup eğitimi kesinlikle yoktur. Derslerimiz uzmanlarımızla birlikte tamamen bireysel bilgisayar ortamında ve sosyal yaşama destekli transfer eğitimleriyle devam etmektedir. 15 saat sonunda haftada, 15 günde ve aylık periyotlar halinde ücretsiz kontrollerimiz vardır.

ÇOCUKLARDA GEÇ KONUŞMA
Çocuklarda görülen geç konuşma eğitim programımız, tamamen uzmanlarımız ile birebir bireysel eğitim olarak yapılmaktadır. Gurup eğitimi kesinlikle yoktur. Eğitim sonucunda %100 kesin çözüm ulaşılmaktadır.

DİKKAT EKSİKLİĞİ & HİPERAKTİVİTE
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite programımız tamamen uzmanlarımız ile bire bir bireysel eğitim olarak yapılmaktadır. Gurup eğitimi kesinlikle yoktur. Eğitim programı sonucunda %100 kesin çözüme ulaşılmaktadır.

ÇOCUK DEĞERLENDİRME PAKETİ
Çocuk Değerlendirme Paketi adı altında yapılan testlerimiz ;

Denver Gelişimsel tarama Testi,
AGTE( Ankara Gelişimsel Tarama Envanteri),
Pea-body Resim Kelime Testi,
Goodenoughf-Harris Resim Testi( Zeka Testi)
Porteus Labirent Testi (Zeka Testi)
Burdon Dikkat Testi,
Beier Cümle Tamamlama Testi,
Gesell Görsel Algı Testi
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Testi,
Otizm Değerlendirme Ölçeği.
 

GELİŞİM & ZEKA TESTİ
Uzmanlarımız tarafından yapılan testlerle çocuklarınızın dil gelişimi, el ve ayak kasları ile sosyal beceri ve özbakım becerilerinin yaş düzeyine uygunluğu belirlenmektedir. 0-18 yaş arası çocuklarınızın zeka seviyesini öğrenmek istiyorsanız merkezimize gelmeniz yeterli olacaktır.

ÇOCUK, ERGEN ve GENÇ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIĞI
Çocuk, ergen ve gençlerin psikolojik ve olumsuz davranışlarının değerlendirilmesi ve tedavi aşamaları uzman kadrolarımız ile yapılmakta ve terapi yöntemleriyle olumlu sonuçlara ulaşılmaktadır.

DİKSİYON & ETKİLİ KONUŞMA
Bir çok başarılara imza atmış diksiyon uzmanlarımız ile grup ya da bireysel eğitimlere katılmanız sizin için bir ayrıcalık ve CV nizde bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Eğitim sonunda ücretsiz sertifika (Katılım Belgesi) verilmektedir. Grup halinde katılımlarda indirim yapılmaktadır.

BEDEN DİLİ
Bir çok başarılara imza atmış diksiyon uzmanlarımız ile grup ya da bireysel eğitimlere katılmanız sizin için bir ayrıcalık ve CV nizde bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Eğitim sonunda ücretsiz sertifika (Katılım Belgesi) verilmektedir. Grup halinde katılımlarda indirim yapılmaktadır.

İMAJ & NLP
Bir çok başarılara imza atmış diksiyon uzmanlarımız ile grup ya da bireysel eğitimlere katılmanız sizin için bir ayrıcalık ve CV nizde bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Eğitim sonunda ücretsiz sertifika (Katılım Belgesi) verilmektedir. Grup halinde katılımlarda indirim yapılmaktadır.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: sağlık/eğitim
 • Kuruluş Yılı : 2010
 • Toplam Çalışan Sayısı: 6
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 3
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 10
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Eğitim Seans Ve Ön görüşme ihtiyaclarını karşılayan ofis katı.
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Çocuk Gelişim veya Eğitim Fakülteleri bölümünden mezun. Lisans eğitimini tamamlamış yada bu nitekilte eğitmen çalıştıracak donanıma sahip.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : telefonla bilgi yer seçimi ön görüşme bayilik sözleşmesi kurulum

Sema Yılmaz Kekemelik Danışma Merkezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR