Selem Kargo Ve Lojistik

Selem Kargo Ve Lojistik Hizmet Kalitesini Artırmaya Yönelik Çalışmalarına Ve Daha Geniş Bölgelere Yayılabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Bölgedeki Müşterilerin Memnuniyetini Sağlamak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Açıklaması

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik

Kargo ve lojistik sektörübünyesinde faaliyet gösteren Selem Kargo ve Lojistik  Denizli merkezli bir firma olup pek çok farklı ilde hizmet vermektedir. ‘Kargoda Güven’ anlayışını temel alan hizmet kalitesi ile Selem Kargo ve Lojistik  bayilik veren firmalar içinde yer almakta olup zamanında, hasarsız ve minimum hata ile müşteri memnuniyeti oranını sürekli olarak artırmayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışını prensip edinen Selem Kargo ve Lojistik ISO.9001 – 2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ne sahip olan Türkiye’ nin ilk lokal kargo ve kurye firması olarak da bilinmektedir.

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Şartları

Selem Kargo ve Lojistik bayilik almak isteyen girişimcilerinden seçilen yerin potansiyeline göre isim hakkı bedeli almayabilmektedir. Bununla birlikte yine seçilen yerin potansiyeline göre Selem Kargo ve Lojistik bayilik almak isteyen girişimcilerden Teminat Senedi talep edilebilmektedir. Selem Kargo ve Lojistik bayilik alan girişimcilerin bir başka kargo firmasının acenteliğini yapmasına izin verilmemektedir. Selem Kargo ve Lojistik bayilik verilen işletmelerde, kullanılan dağıtım ve toplama araçlarında Selem Group logosunun kullanılması zorunlu bulunmaktadır. Ayrıca iş ve bilgi akışının düzenli bir şekilde sağlanabilmesi açısından Selem Kargo ve Lojistik bayilik alan girişimcilerin markanın bilgisayar programını ve haberleşme sistemini kullanması koşullar arasında yer almaktadır. Selem Kargo ve Lojistik toplanılan gönderimlerin faturalandırılmasını ve tahsilatını kendisi gerçekleştirmektedir. Selem Kargo ve Lojistik bayilik alan girişimci işletmesinde çalıştırdığı personel ile ilgili SGK ödemelerini yapmak, iş güvenliği ile ilgili gerekli önlemleri almak ile yükümlü bulunmaktadır. Selem Kargo ve Lojistik bayilik alan girişimcilerine kendilerine verilen iş ya da bölge sınırları içerisinde markanın tavan ve taban fiyatlarına uyulması koşulu ile toplamasını ve dağıtımını yaptığı gönderilerin tutarları üzerinde kar payı vermektedir. Bununla birlikte bayilerin tüm satış aktivitelerini markanın beklentileri ile uyumlu olarak gerçekleştirmesi gerekmektedir. 

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Avantajları

Selem Kargo ve Lojistik bayilik alan girişimcilerine yoğun rekabetin olduğu bu sektörde avantaj sağlamak adına hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemekte, bu faaliyetlerinin sonucunda ise bayilerine sürekli genişleyen bir müşteri ağına hizmet verme avantajı sağlamaktadır. Ülkemizde giderek büyüyen bu pazarda markanın rakipleri arasından sıyrılmak için gerçekleştirdiği çalışmaların düzenli olarak sürdürüldüğü bilinmektedir. Marka yetkilileri reklam ve tanıtım desteği sağlayarak şubelerinin daha hızlı büyümesine, müşteri sayılarının artmasına bağlı olarak da karlılıklarının yükselmesine de katkıda bulunmaktadır. 

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Destekleri

Selem Kargo ve Lojistik bayilikalan girişimcilerine reklam, finans ve pazarlama alanlarında destekler sağlamaktadır. Ayrıca bayilerin karşılaştıkları sorunlarda en hızlı ve etkili çözümlerin alınmasını prensip edinen Selem Kargo ve Lojistik tüm işletmelerinde aynı hizmet kalitesinin ve yüksek müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda titizlikle hareket etmektedir.

Siz de kargo ve lojistik sektöründe yer almak ve bayiliğini aldığınız marka ile birlikte büyüyerek en kısa sürede karlılığı yüksek bir işletmenin sahibi olmak istiyorsanız Selem Kargo ve Lojistik internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece sektördeki payını giderek artıran ve hızlı adımlarla sektör liderliğine doğru gitmek için çalışmalarına sürdüren marka ile birlikte büyümenin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz

Selem Kargo ve Lojistik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR